محسن نامجو
محسن نامجو

محسن نامجو

Mohsen Namjoo

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر، آهنگساز، خواننده، نوازنده و ترانه سرا

معرفی:

محسن نامجو (به انگلیسی: Mohsen Namjoo) هنرمند ایرانی، زادهٔ 14 اسفند 1354 در تربت جام استان خراسان است.
محسن نامجو بازیگر، آهنگساز، خواننده، نوازندهٔ سه‌تار، دوتار، گیتار، و ترانه‌سرای ایرانی است.

آموختن موسیقی و تحصیلات
آقای محسن نامجو آموزش موسیقی را از نوجوانی با نت‌خوانی و آواز آغاز کرد و سپس ردیف موسیقی ایرانی را ابتدا نزد رضا شاکری و سپس نصرالله ناصح‌پور آموخت. به گفتهٔ خودش، وی در هفده سالگی نواختن سه تار را نزد فرامرز شکرخواه فرا گرفته‌است.
وی پس از سپری کردن در دوران دبیرستان شهید هاشمی نژاد (تیزهوشان) مشهد در رشتهٔ تئاتر در دانشکده سینما تئاتر (هنرهای دراماتیک پیشین) پذیرفته شد؛ ولی برای تحصیل در رشتهٔ موسیقی به دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران رفت. وی به دلیل عدم رضایت از روش‌های غیرخلاق تدریس، دانشگاه را رها کرد و فعالیت خود را به شکل تجربی و غیرآکادمیک ادامه داد.

هنر بازیگری
محسن نامجو علاوه بر خوانندگی و آهنگسازی در هنر بازیگری هم فعالیت داشته است و با محسن تنابنده و چندین هنرمند بازیگر دیگر هم‌بازی بوده است او در آثاری همچون «چند کیلو خرما برای مراسم تدفین»، «صندلی خالی»، «هم خانه»، «کودک دیروز خیال»، «پوسته»، «ترانه تنهایی تهران» به عنوان «بازیگر»، «موسیقی متن»، «خواننده» حضور داشته است.

گالری تصاویر:

معرفی زندگینامه و بیوگرافی تاریخ و محل تولد و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر همه چیز درباره زندگی ویکی‌پدیا و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد معروف و مشهور بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت زمان

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang