درخشش نور لیدیسه در نقاشی کودکان ایرانی

به گزارش خبرگزاری مهر، ۱۰ عضو مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور در حالی دیپلم‌های افتخار این رقابت بین‌المللی را از آن خود کردند که در مجموع ۲۱ هزار و ۳۸۰ اثر از ۷۱ کشور جهان در این رقابت شرکت داده شده بود.

کیارش بابایی و سوگند شمس ۷ ساله، حسین نوروزی ۸ ساله، بهار رازنهان ۱۲ ساله همگی از مرکز ۱۰ استان کرمانشاه و مهدیس مرادیان ۷ ساله از کوزران استان کرمانشاه دیپلم‌های افتخار این رقابت را از آن خود کردند.

رضا شهرکی ۱۵ ساله از شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان، نسیم امینی ۹ ساله از کهریزسنگ استان اصفهان، پرنیان خسروآبادی ۷ ساله از اسفراین استان خراسان شمالی، آتنا مهرزاد ۹ ساله از املش استان گیلان و فرزانه امامی ۱۴ ساله از شهر گنبد استان گلستان، دیگر دیپلم‌های افتخار را کسب کردند.

«نور طبیعی در طبیعت و منابع تولید آن»، «نور مصنوعی و منابع تولید آن، اختراعات»، «نور، سایه و تاریکی به عنوان عناصر بصری»، «تابش نور و انرژی»، «پدیده‌های نوری و بصری»، «نور در هنرهای بصری و ادبیات، داستان‌های تخیلی، ضرب المثل‌ها و نقل قول‌ها»، «نور به عنوان یک سمبل» و «نور در تاریخ و اساطیر» از جمله موضوع‌های این رقابت بین‌المللی بود.

کانون نیز علاوه بر ارسال ۵۵۳ اثر نقاشی و ۱۵۲ قطعه عکس به این مسابقه، یک نشان رز لیدیسه و دیپلم افتخار نیز به دلیل مشارکت فعال در این رقابت دریافت کرد.

 

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X