درخشش نور لیدیسه در نقاشی کودکان ایرانی

به گزارش خبرگزاری مهر، 10 عضو مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور در حالی دیپلم‌های افتخار این رقابت بین‌المللی را از آن خود کردند که در مجموع 21 هزار و 380 اثر از 71 کشور جهان در این رقابت شرکت داده شده بود.

کیارش بابایی و سوگند شمس 7 ساله، حسین نوروزی 8 ساله، بهار رازنهان 12 ساله همگی از مرکز 10 استان کرمانشاه و مهدیس مرادیان 7 ساله از کوزران استان کرمانشاه دیپلم‌های افتخار این رقابت را از آن خود کردند.

رضا شهرکی 15 ساله از شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان، نسیم امینی 9 ساله از کهریزسنگ استان اصفهان، پرنیان خسروآبادی 7 ساله از اسفراین استان خراسان شمالی، آتنا مهرزاد 9 ساله از املش استان گیلان و فرزانه امامی 14 ساله از شهر گنبد استان گلستان، دیگر دیپلم‌های افتخار را کسب کردند.

«نور طبیعی در طبیعت و منابع تولید آن»، «نور مصنوعی و منابع تولید آن، اختراعات»، «نور، سایه و تاریکی به عنوان عناصر بصری»، «تابش نور و انرژی»، «پدیده‌های نوری و بصری»، «نور در هنرهای بصری و ادبیات، داستان‌های تخیلی، ضرب المثل‌ها و نقل قول‌ها»، «نور به عنوان یک سمبل» و «نور در تاریخ و اساطیر» از جمله موضوع‌های این رقابت بین‌المللی بود.

کانون نیز علاوه بر ارسال 553 اثر نقاشی و 152 قطعه عکس به این مسابقه، یک نشان رز لیدیسه و دیپلم افتخار نیز به دلیل مشارکت فعال در این رقابت دریافت کرد.

 

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang