تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تاتر، سینما و تلویزیون

 معرفی/ بیوگرافی:

فاطمه گودرزی (به انگلیسی: Fatemeh Goudarzi) هنرمند ، زادهٔ 21 تیر 1342 در تهران است.

خانم فاطمه گودرزی (گیتی گودرزی) همسر عبدالرضا گنجی (کارگردان تئاتر و سینما) است. وی یک دوره دو ساله تئاتر در اداره بازیگری گذرانده و فعالیت خود را از سال 1367 با مجموعه تلویزیونی «گالشهای مادر بزرگ» شروع کرد. او بازی در سینما را از سال 1369 با «به خاطر همه چیز» کاری از «رجب محمدین» آغاز کرد.

در سیزدهمین جشنواره فیلم فجر بازی اش به عمد نادیده گرفته شد، اما در دوره بعدی به خاطر بازی در فیلم غزال توانست سیمرغ بلورین جشنواره چهاردهم فیلم فجر و تندیس حافظ را به خاطر فیلم سینمایی ازدواج به سبک ایرانی در جشنواره دنیای تصویر از آن خود کند. تا مدتها بعد از می‌خواهم زنده بمانم، دیگر فرصت نمایش توانایی هایش را پیدا نکرد تا اینکه در مجموعه تلویزیونی دردسر والدین بار دیگر ثابت کرد که همچنان توانایی هایش نادیده گرفته می‌شود.

فاطمه گودرزی در مجموعه “پس از سال‌ها” به کارگردانی “اکبر خواجویی” نقش آفرینی کرده است. وی از ایفای نقش در مجموعه پس از سال‌ها بخوبی یاد می‌کند و این سریال و نقش ثمن را یکی از متفاوت‌‌ترین کارهای خود می‌داند.

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم