شهرام حقیقت دوست

Shahram Haghighat Doost

 تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تاتر، سینما و تلویزیون

 معرفی/ بیوگرافی:

شهرام حقیقت دوست (به انگلیسی: Shahram Haghighat Doost) هنرمند ، زادهٔ 27 اسفندماه 1351 در رشت است.

آقای شهرام حقیقت دوست، مجرد و دارای تحصیلات لیسانس در رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است. بازیگری را از سال 1373 و با بازی در نمایش “پسر کارون” (امیر دژاکام، 1373) شروع کرد و با بازی در مجموعه تلویزیونی “مهر خوبان” (یوسف سیدمهدوی، 1374) به تلویزیون آمد. حقیقت دوست با بازی در نقش کوتاهی در فیلم “درخت گلابی” (داریوش مهرجویی، 1376) وارد عرصه سینما شد.

بازی روان او در مجموعه‌های تلویزیونی و به خصوص در مجموعه “خط قرمز” (1379) نشان از توانایی‌های او دارد. حقیقت دوست با مجموعه پرمخاطب “خط قرمز” در اوج بازیگری اش قرار گرفت و برای مدتی کم کار شد تا این که با مجموعه‌های “مختارنامه”، “شوق پرواز” و سپس “خداحافظ بچه” حضور دوباره‌ای در تلویزیون داشت.

او هنوز فرصت خودنمایی در عرصه سینما را پیدا نکرده است. بازی متفاوت او در فیلم “عطش” (1381) به دلیل ضعف در شخصیت پردازی دیده نشد. نقش آفرینی بسیار زیبای او در فیلم “جنایت” (محمدعلی سجادی)، بازی ماندگاری در کارنامه او به یادگار گذاشت.

• وبسایت:
shahramhaghighatdust.com

• وبسایت:
صفحه در وب‌گاه سوره

• اینستاگرام:
shahram_hds

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم