آرت سنتر شریعتی میزبان سه نمایشگاه

به نقل از روابط عمومی آرت سنتر، در این روز گالری شماره یک آرت سنتر شریعتی میزبان نمایشگاه نقاشی‌های ساویز شالچیان خواهد بود. در این نمایشگاه 11 اثر با سبک مخصوص این هنرمند که تلفیقی از هایپر رئال و سورئال است و با تکنیک آکریلیک و رنگ روغن ارائه خواهد شد. در آثار شالچیان توجه خاصی به پرتره دیده می‌شود.

ساویز شالچیان، متولد سال 1364 در تهران و کارشناس ارشد طراحی تبلیغات و مدیریت بازرگانی است. او از 10 سالگی کار نقاشی را نزد استاد عباس کاتوزیان آغاز کرد.

گفتنی است، یکی از آثار شالچیان در سومین حراج آثار هنری خیریه رعد که جمعه 30 بهمن سال جاری‌ برگزار شد، به قیمت 4 میلیون تومان به فروش رسید.

در گالری شماره دو، آثار نقاشیخط مهرداد فلاح روی دیوار خواهد رفت. در این نمایشگاه 17 اثر دیده نشده از مهرداد فلاح، به نمایش گذاشته می‌شود.

مهرداد فلاح که پیش از این آثاری با همین سبک را در نمایشگاه‌هایی در ایتالیا، انگلیس، هلند، اسپانیا و کشورهای عربی خلیج‌فارس نیز ارائه کرده بود در اولین هفته از ماه اسفند نقاشیخط‌های خود را که به شکل شیر و یا حیوانات دیگری خلق شده‌اند، به نمایش می‌گذارد.

فلاح متولد سال 1354 در تهران و کارشناس حسابداری است و بیش از 15 سال است که به نقاشی و فعالیت هنری مشغول است.

گالری شماره سه آرت سنتر شریعتی، میزبان نقاشی‌های سحر صالحی خواهد بود. در این نمایشگاه 13 اثر نقاشی و 15 اثر طراحی با تکنیک میکس‌مدیا به نمایش درمی‌آید. صالحی در این مجموعه آثار، به مرور خاطرات قدیم و جدید انسان معاصر پرداخته و سعی داشته همسان‌سازی بین سنت و مدرنیته را به تصویر بکشد.

سحر صالحی متولد سال 1355 در کرج و کارشناس ارشد نقاشی است. آثار این هنرمند تا کنون در بیش از پنجاه نمایشگاه انفرادى و گروهى در کشورهای ایران، ایتالیا، بلژیک، لهستان، یونان، قزاقستان، فرانسه و امارات متحده عربی به نمایش در آمده است.

این نمایشگاه‌ها تا 11 اسفند ادامه خواهد داشت.

 

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR