تخصص/مهارت:

مدلینگ، آرایشگری، نوازندگی و…

 معرفی/ بیوگرافی:

ملیکا زمانی (به انگلیسی: Melika Zamani) هنرمند مدل ایرانی، متولد متولد خرداد 1369 در تهران است.

خانم ملیکا زمانی یکی از مدل‌های زیبا و جذاب ایرانی است که یک هنرمند واقعی است زیرا علاوه بر فعالیت در زمینه مدلینگ، در زمینه آرایشگری، نواختن موسیقی هم فعالیت دارد. وی علاقه مند به بازیگری است و رشته ورزشی شنا را هم دوست دارد. ملیکا زمانی مدل متولد سال 1369 است و در تهران به دنیا آمده است این مدل 26 ساله ایرانی در حال حاضر ساکن ایران است.
وی تاکنون در چند موزیک ویدیو از خوانندگان رپ ایرانی از جمله موزیک ویدیوهای آرمین تو‌ای اف ام و علیشمس به عنوان بازیگر حضور داشته و همین موضوع باعث رابطه گرم و صمیمی ملیکا زمانی و علیشمس شده است.
رنگ چشم‌های ملکیا مشکی و قدش 175 سانتی متر است.
به گفته اطرافیان و دوستانش ملیکا دختری بسیار متواضع و بسیار مهربان و شوخ است.
ملیکا زمانی تا سال 96 در شهر تهران ساکن بود و فعالیت هنری اش را دنبال می‌کرد اما ظاهرا مدتی است که از ایران مهاجرت کرده و برای ادامه فعالیت مدلینگ خود خارج از کشور زندگی می‌کند.

• اینستاگرام:
melikawzamani

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان مدلینگ

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم