حمید فدایی

Hamid Fadaei

فهرست

تخصص:

مدلینگ

معرفی:

حمید فدایی (به انگلیسی: Hamid Fadaei) هنرمند، متولد تیرماه 1367 در تهران است.

وی تحصیلات خود را تا مقطع لیسانس در رشته مهندسی عمران پشت سر گذاشته است اما حرفه اش هیچ ارتباطی با رشته تحصیلی اش ندارد.

حمید فدایی مدل موفق ایرانی
وی از سال 1387 وقتی 20 ساله بود فعالیت خود را در زمینه مدلینگ آغاز کرد و به دلیل اعتماد به نفس بالا و چهره جذاب مردانه خیلی زود مراحل موفقیت را پشت سر گذاشت.

ازدواج حمید فدایی و همسرش الناز گلرخ
حمید فدایی چند سالی است که با یک مدل زن ایرانی به نام الناز گلرخ ازدواج کرده است. این زوج موفق ایرانی در حرفه مدلینگ، به دلیل وجود محدودیت‌هایی در ایران برای ادامه فعالیت به دبی مهاجرت می‌کنند و در حال حاضر چند سالی است در دبی زندگی می‌کنند.

• اینستاگرام:
hamidfadaei@

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

معرفی ویژه هنرمندان معاصر ایرانی هنرمندکارت کارت هنرمند ایران ثبت صفحه اختصاصی شخصی راه‌های تماس اینستاگرام ارتباط آثار بیوگرافی زندگینامه سابقه کاری هنر آنلاین رزومه پروفایل رپورتاژ تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی خصوصی و عمومی همه چیز درباره مشهور معروف و سرشناس سفارش وب سایت رسمی آرتیبیشن سوال آموزش iranian artists persian

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان مدلینگ ads
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang