تخصص/مهارت:

مدلینگ

 معرفی/ بیوگرافی:

حمید فدایی (به انگلیسی: Hamid Fadaei) هنرمند، متولد تیرماه 1367 در تهران است.

وی تحصیلات خود را تا مقطع لیسانس در رشته مهندسی عمران پشت سر گذاشته است اما حرفه اش هیچ ارتباطی با رشته تحصیلی اش ندارد.

حمید فدایی مدل موفق ایرانی
وی از سال 1387 وقتی 20 ساله بود فعالیت خود را در زمینه مدلینگ آغاز کرد و به دلیل اعتماد به نفس بالا و چهره جذاب مردانه خیلی زود مراحل موفقیت را پشت سر گذاشت.

ازدواج حمید فدایی و همسرش الناز گلرخ
آقای حمید فدایی چند سالی است که با یک مدل زن ایرانی به نام الناز گلرخ ازدواج کرده است. این زوج موفق ایرانی در حرفه مدلینگ، به دلیل وجود محدودیت‌هایی در ایران برای ادامه فعالیت به دبی مهاجرت می‌کنند و در حال حاضر چند سالی است در دبی زندگی می‌کنند.

• اینستاگرام:
hamidfadaei

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان مدلینگ

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم