الینا قنبری

Elina Ghanbari | Artist

تخصص:

نقاشی، هنر دیجیتال و…

معرفی:

الینا قنبری (به انگلیسی: Elina Ghanbari) هنرمند نقاش با نام هنری الینآرت Elinart ، متولد ۱ آذرماه ۱۳۶۸ است.

خانم الینا قنبری فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز نمود و در این مدت دوره های طراحی را نزد اساتید این رشته آموخت. او پس از سپری کردن دوران تحصیل در رشته کارشناسی حسابداری، به عرصه هنر بازگشت و فعالیت هنری خود را بصورت حرفه ای در سبک‌های «آبستره» ، «اکسپرسیونیسم» ، با تکنیک‌های: اکریلیک ، آبرنگ، رنگ روغن، گواش و… هنر دیجیتال از سر گرفت. او از احساساتش برای بیان خودش در هنرش استفاده می‌کند و از دنیای درونش برای خلق آثار هنری کمک می‌گیرد. وی در سال ۱۳۹۲ سبک هنری خود را کشف نمود و تاکنون در این سبک به فعالیت هنری می پردازد.

خانم قنبری در مورد خود و آثارش چنین می‌گوید:
“الینا یک هنرمند خودآموخته و خود اشتغال است که معتقد است برای حس‌هایی که نمی‌تواند در قالب جمله یا حتی کلمه بیانشان کند توانست جایگاهی پیدا کند و به عبارتی زبان صحبت روحش را پیدا کند. از نظر او هنر به معنای لمس روح است و او باور دارد که در هنر باید خود را آزاد و رها کرد تا آزادی واقعی را احساس کنی”

سوابق فعالیت:
انتشار آثار در نشریه های ادبی هنری بین المللی در سال ۲۰۱۸
ojalart.com
internetvoid.com
openartsforum.com

“شما را دعوت به بازدید از نمایشگاه آثار ایشان با عنوان « الینآرت » می‌نمائیم”

»جهت تماس و خرید آثار ایشان از طریق اینستاگرام و یا ایمیل اقدام فرمائید«

• نشانی:

• اینستاگرام:
__elinart__@

• ایمیل:
elinarttt@gmail.com

• رویدادهای جاری:

الینآرت | نمایشگاه آثار الینا قنبری

• رمزینه:

جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

معرفی ویژه هنرمندان معاصر ایرانی هنرمندکارت کارت هنرمند ایران ثبت صفحه اختصاصی شخصی راه های تماس اینستاگرام ارتباط آثار بیوگرافی زندگینامه سابقه کاری هنر آنلاین رزومه پروفایل رپورتاژ تبلیغ در شبکه های اجتماعی خصوصی و عمومی همه چیز درباره مشهور معروف و سرشناس سفارش وب سایت رسمی آرتیبیشن سوال آموزش iranian artists persian

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X