کرگدن | نمایشگاه آثار پریسا عباسی

Parisa Abbasi | Rhino Exhibition

ورود به نمایشگاه ❖ می‌توانید از این نمایشگاه دیدن فرمائید و دیگران را به این نمایشگاه دعوت نمائید ❖ بازدید در تمام ساعات شبانه روز برای عموم آزاد است …

نام هنرمند: پریسا عباسی

نام نمایشگاه: کرگدن

تماس دربارهٔ‌هنرمند

❖ کرگدن ❖

ابزار بیانی من بعد از سالها کار کردن به استفاده از مداد طراحی سوق پیدا کرده. فضای شکل گرفته در کارها فضاییست خالی به همراه سوژه هایی که هر کدام به یک اندازه نقش و قدرت دارند. فضایی با محوریت حیوانات در غالب عنصری مردانه.

کرگدن، پستانداری است غول پیکر و عظیم الجثه با شاخی قطور در نوک پیشانی و پاهای نیرومند و سنگین که حرکت و طرز راه رفتنش هول آور، مخرب و ویران گرانه است که هر چه را بر سر راهش ببیند، له، نیست و نابود و منهدم می کند. در واقع کرگدن نماد تخریب، ویران سازی، انهدام و نیستی است.
در نظام توتالیتری آدمیان، موجوداتی، کج، بدقواره، سرشار از کمپلکس‌های سرشار، و عقده‌های رنگارنگ، متجسس در امور فردی و شخصی دیگری، سودجو، منفعت‌طلب افراطی و غیرمعقول، طمع‌کار و آزمند، پست و ذاتاً گدامنش، حقیر، خشن، بی‌احساس و سنگ‌واره تربیت می‌شوند.

اخطار: هرگونه کپی‌برداری پیگرد قانونی دارد!

برگزاری نمایشگاه هنری با تکنولوژی نوین واقعیت مجازی 360 درجه هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان با قیمت مناسب و کم هزینه مشهور ترین و بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون گران قیمت شیک مدرن exhibition virtual reality gallery iranian artists from iran best tech world VR art gallery 360

دکمه بازگشت به بالا