تمجید شهردار میلان از موزه هنرهای معاصر تهران

به گزارش خبرگزاری مهر، جولیانو پیزاپیا شهردار شهر میلان و هیات همراه عصر روز یکشنبه 25 بهمن ماه ضمن دیدار و گفتگو با مجید ملانوروزی مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی و رییس موزه هنرهای معاصر تهران از نمایشگاه «در جستجوی گمشده» مجموعه آثار فریده لاشایی و همچنین آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کردند.

جولیانو پیزاپیا شهردار میلان در بازدید از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران و همچنین در بازدید از آثار فریده لاشایی در گالری‌های موزه گفت: از دیدن مجموعه آثار و دوره‌های مختلف کاری یک هنرمند ایرانی و همچنین بازدید از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران بسیار متحیر و تا حد زیادی تحت تاثیر قرار گرفتم، این آثار در برگیرنده زیبایی، هنر و خلاقیت است.

شهردار شهر میلان ایتالیا در ادامه بیان کرد: دیدن این آثار این امکان را فراهم می‌کند که به آینده نگاهی خاص و درک متفاوتی داشته باشید. از همه مهم‌تر نگریستن به آینده ضمن فراموش نکردن گذشته باید مورد توجه قرار گیرد و در بین کشورهای گوناگون باید تبادل فرهنگی برقرار شود و این تبادل فرهنگی موجب نزدیک‌تر شدن کشورها و فرهنگ‌ها به یکدیگر می‌شود.

شهردار میلان در پایان عنوان کرد: من از رییس و مجموعه موزه هنرهای معاصر تهران تشکر می‌کنم که این امکان را فراهم کرد تا من بتوانم از آثار هنرمندان ایرانی و خارجی که مجموعه بی نظیری است بازدید داشته باشم.

 

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR