فراخوان جشنواره بین المللی آبرنگ تایوان

به گزارش سرویس تجسمی هنرآنلاین، موسسه هنری “Art & Decoration Service Co” با همکاری انجمن بین‌المللی آبرنگ و وزارت فرهنگ تایوان این رویداد هنری را در موضوعات “تغذیه زمین، خانواده جهانی و هنر، صمیمیت و همدلی” برگزار می‌کند.

در این فراخوان از کلیه هنرمندان علاقه‌مند دعوت شده آثار آبرنگ خود را ارسال نمایند و در نمایشگاه، نشست‌ها، سمینار و ورک‌شاپ حاشیه نمایشگاه شرکت نمایند. علاقه‌مندان می‌بایست آثار آبرنگ خود را بر سطح مات مقوای مناسب اجرا کنند، در صورتی که هشتاد درصد از نقاشی توسط آبرنگ انجام شده باشد استفاده از ابزار های دیگری که پایه آنها آب است مانند گواش و اکرلیک نیز مجاز خواهد بود.

هر هنرمند می‌تواند حداکثر تا پنج اثر به جشنواره ارسال نماید و کلیه آثار ارسالی می‌بایست اصل و مربوط به سه سال اخیر باشند. ابعاد آثار حداقل ۴۰ و حداکثر ۱۱۰سانتی متر باشد.

هنرمندان شرکت‌کننده می‌بایست بیش از ۱۶ سال سن داشته باشند و هزینه ورودی فراخوان پنجاه دلار امریکا است. ضمنا سی درصد از فروش آثار منتخب و به نمایش در آمده به عنوان حق کیمیسون به موسسه برگزار کننده تعلق می‌یابد.

گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار جایزه طلایی به ارزش ۱۲۱۰۰ دلار، جایزه نقره ای ۹۱۰۰ دلار و جایزه برنزی ۶۱۰۰ دلار و جایزه پنج نفر برتر در مقام چهارم به ارزش ۲۵۰۰ دلار اعطا می‌نماید، همچنین جایزه بهترین هنرمند جوان زیر سی سال نیز ۹۰۰ دلار خواهد بود.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ (۱۰ تیرماه ۱۳۹۵) به سایت http://www.twwce.com/#!entry/ukmxg مراجعه نمایند.

 

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X