فراخوان جشنواره بین‌المللی آبرنگ تایوان

به گزارش سرویس تجسمی هنرآنلاین، موسسه هنری “Art & Decoration Service Co” با همکاری انجمن بین‌المللی آبرنگ و وزارت فرهنگ تایوان این رویداد هنری را در موضوعات “تغذیه زمین، خانواده جهانی و هنر، صمیمیت و همدلی” برگزار می‌کند.

در این فراخوان از کلیه هنرمندان علاقه‌مند دعوت شده آثار آبرنگ خود را ارسال نمایند و در نمایشگاه، نشست‌ها، سمینار و ورک‌شاپ حاشیه نمایشگاه شرکت نمایند. علاقه‌مندان می‌بایست آثار آبرنگ خود را بر سطح مات مقوای مناسب اجرا کنند، در صورتی که هشتاد درصد از نقاشی توسط آبرنگ انجام شده باشد استفاده از ابزار‌های دیگری که پایه آن‌ها آب است مانند گواش و اکرلیک نیز مجاز خواهد بود.

هر هنرمند می‌تواند حداکثر تا پنج اثر به جشنواره ارسال نماید و کلیه آثار ارسالی می‌بایست اصل و مربوط به سه سال اخیر باشند. ابعاد آثار حداقل 40 و حداکثر 110سانتی متر باشد.

هنرمندان شرکت‌کننده می‌بایست بیش از 16 سال سن داشته باشند و هزینه ورودی فراخوان پنجاه دلار امریکا است. ضمنا سی درصد از فروش آثار منتخب و به نمایش در آمده به عنوان حق کیمیسون به موسسه برگزار کننده تعلق می‌یابد.

گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار جایزه طلایی به ارزش 12100 دلار، جایزه نقره‌ای 9100 دلار و جایزه برنزی 6100 دلار و جایزه پنج نفر برتر در مقام چهارم به ارزش 2500 دلار اعطا می‌نماید، همچنین جایزه بهترین هنرمند جوان زیر سی سال نیز 900 دلار خواهد بود.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ 30 ژوئن 2016 (10 تیرماه 1395) به سایت http://www.twwce.com/#!entry/ukmxg مراجعه نمایند.

 

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR