اطلاعیه فراخوان مسابقه بین‌المللی معماری HOME سال 2018

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان مسابقه بین‌المللی معماری HOME سال 2018 منتشر شد.

■ مهلت: 13 فروردین 1397

«افرادی که خانه خود را می‌سازند، بسیار شجاع هستند. این افراد در مورد زندگی کنجکاو هستند. آن‌ها به این فکر می‌کنند که معنای زندگی در خانه چیست، به جای اینکه یک کالا خریداری کنند و به کار بیندازند.»- تام کندیگ

خانه مهمترین مکان معماری ما در طول زندگی ما است. خانه نشان دهنده ایمنی، مالکیت، حریم خصوصی و ثبات است .خانه، جایی است که می‌توانیم در آن تنها و یا با افرادی باشیم که بیشترین توجه را به آن‌ها داریم. از لحاظ تاریخی، خانه محل سکونت بوده است. با وجود اینکه زندگی ما پر هیاهو است، ما ثبات خواب و انجام مراسم روزانه مشابه را در همان تخت تسلی می‌دهیم. با این حال، روند جدید در دیجیتالیزاسیون و جهانی سازی همچنان به بازسازی عرصه‌های زندگی روزمره و محیط فیزیکی، از جمله خانه‌های ما ادامه می‌دهد. مهم است که بررسی کنیم چگونه فضای زندگی خودمان را با این تغییرات تطبیق دهیم.
≡ ملزومات

تنها الزام رقابت این است که پیشنهادات باید عملکرد یک واحد مجزا را بررسی کنند. طراحان می‌توانند واحد‌هایی را که بخشی از سیستم یا ساختار بزرگتری هستند، پیشنهاد کنند، اما پیشنهاد آن‌ها باید مشخص کند که واحد تک،چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیشنهادات می‌تواند یک تک خانه ویلایی کوچک، ساختمان چند واحدی، یا ساختار سازگار معرفی کند، اما بدون توجه به مقیاس، آن‌ها باید به وضوح تجربه یک واحد برای زندگی درون پروژه را نشان بدهند.

طراحان می‌توانند هر موقعیت جغرافیایی را برای طراحی خانه خود پیشنهاد دهند، اما باید رابطه بین پیشنهاد و محل سکونت خود را در نظر بگیرند. علاوه بر این، طراحان می‌توانند خانه‌های بدون سایت را پیشنهاد کنند.
≡ ملزومات ارائه

تعداد 4 برگه 12 در 12 اینچ که بصورت یک فایل PDF درآمده باشند.
یک خلاصه 200 کلمه‌ای شرح پروژه که به صورت PDF باید ارسال شود.
فایل‌های گرافیکی نباید شامل نواحی متن باشند، اما می‌توانند شامل عناوین، برچسب‌ها، توصیف‌های جزئی و غیره باشد.
فایل‌های گرافیکی ممکن است شامل آکسون، چشم اندازها، رندرها، پلن‌ها، بش‌ها، ارتفاعات و غیره باشد، اما محدود به آن‌ها نیست.

≡ جوایز

■ برنده اصلی: 2500 دلار
■ جایزه نوآوری 1،000 دلار
■ جایزه انطباق پذیری 1،000 دلار
جایزه عملگرایی 1000 دلار
■ مجموع جوایز 5500 دلار

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR