اطلاعیه فراخوان هشتمین جشنواره استانی چهار محال و بختیاری با عنوان کاریکاتور علیه اعتیاد

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان هشتمین جشنواره استانی چهار محال و بختیاری با عنوان کاریکاتور علیه اعتیاد منتشر شد.

■ مهلت: 2 اسفند 1396 ■

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری، از برگزاری هشتمین جشنواره استانی کاریکاتور علیه اعتیاد در شهرستان اردل خبر داد و اظهار کرد: انجمن هنرهای تجسمی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل در راستای سیاست‌های راهبردی شورای مبارزه با موادمخدر و با رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر اقدام به برگزاری این جشنواره کرده است.

وی ادامه داد: می‌توان از ظرفیت مشارکت مردمی در کنترل تقاضای موادمخدر و روانگردان‌ها استفاده کرد و برگزاری این جشنواره‌ها می‌تواند گامی مؤثر در این راستا باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به موضوعات جشنواره استانی کاریکاتور با موضوع اعتیاد، خاطرنشان کرد: اعتیاد با رویکرد اجتماعی کردن مبارزه با موادمخدر و روان‌گردان‌ها، تهاجم فرهنگی و مضرات فضای مجازی از موضوعات این جشنواره است و علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال سه اثر در جشنواره شرکت کنند.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا دوم اسفندماه سال‌جاری به دبیرخانه جشنواره واقع در شهرستان اردل، خیابان علامه طباطبایی، مجتمع فرهنگی مهرگان، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل ارسال کنند
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری
15 بهمن 1396 14

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR