اطلاعیه فراخوان گرنت عکاسی بنیاد آلکسیا در سال 2018

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان رنت عکاسی بنیاد آلکسیا در سال 2018 منتشر شد.

■ مهلت بخش حرفه ای: 12 بهمن 1396 ■
■ مهلت بخش دانش آموزی: 10 اسفند 1396 ■

■ بنیاد الکسیا در پی بهبود قدرت عکاسی خبری برای نشان داده بی عدالتی اجتماعی، احترام به تاریخ تا مبادا آن را فراموش کنیم، و برای درک تفاوت فرهنگی بعنوان قدرت ما و نه ضعف ما فعالیت می‌کند. این بنیاد به وسیله گرنت‌ها، بورسیه‌های تحصیلی و پروژه‌های ویژه، از عکاسان بعنوان عوامل تغییر حمایت می‌کند.

■ با این هدف، بنیاد اقدام به اهدای گرنت‌هایی به دانشجویان و عکاسان حرفه‌ای می‌کند تا به آن‌ها قدرت مالی برای تولید داستان‌های قابل توجه در تلاش برای تغییر در مسیر تبدیل جهان به جایی بهتر را بدهد.

■ این فراخوان از همه پروپوزال‌های عکاسی کلاسیک و پروژه‌های چندرسانه‌ای (صدا؛ حرکت، واقعیت مجازی یا هر گونه فرمت‌های تصویری) استقبال می‌کند.

■ در پروپوزال‌های دانشجویی، هنرمندان تشویق می‌شوند تا پروژه‌هایی را در نظر بگیرند که به کاوش درک فرهنگی در یا نزدیک به جامعه بومی خودشان بپردازد. درحالیکه که بنیاد پروپوزال‌هایی رو که خارج از محل زندگی دانشجویان است توصیه نمی‌کند، ارزش بیشتری برای این موضوعات در زمان ارزیابی برندگان گرنت، در نظر گرفته نمی‌شود. در عوض، بنیاد اعتقاد دارد متقاضیان بیشتر به تکمیل داستانی نزدیک به مدرسه یا خانه شان بپردازند تا داستان‌هایی که نیاز به مسافرت دارد.
≡ هزینه‌های ثبت نام

■ بخش دانشجویی: رایگان
■ بخش حرفه ای: 50 دلار
≡ واجدین شرایط

■ بخش حرفه ای: عکاسان و روزنامه نگاران تصویری از هر کشوری می‌توانند برای کسب این گرانت درخواست ارسال کنند. پیشنهادات برای پروژه‌هایی که قبلا گرنت‌هایی را دریافت کرده اند یا جوایزی بیش از 1000 دلار در سال گذشته تقویمی دریافت کرده اند، واجد شرایط نیستند.
■ بخش دانش آموزی: متقاضیان باید در زمان ثبت نام دانشجوی تمام وقت دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد یک کالج معتبر یا دانشگاه در ایالات متحده آمریکا و یا خارج از آن باشند.
≡ جوایز

■ جوایز دانشجویی: گرنت‌ها به نفرات اول، دوم و بنا بر تصمیم داوران، جایزه یا جوایز شایستگی.
○ گرنت‌های دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد متفاوت است.
○ دانش آموزان بورسیه‌های تحصیلی نیز دریافت می‌کنند.

■ جایزه حرفه ای: برنده گرنت حرفه ای، 20،000 دلار برای تولید پروژه پیشنهادی دریافت خواهد کرد.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR