اطلاعیه فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی کارتون ترکیه سال 2018

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی کارتون ترکیه سال 2018 منتشر شد.

■ مهلت: 13 فروردین 1397

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در هنرآنلاین، حضور تمامی هنرمندان آماتور و حرفه‌ای با هر سن و ملیتی در این رقابت آزاد است.

■ هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر تا 5 اثر به مسابقه ارسال نماید، آثار ارسالی نباید قبلا در مسابقه یا رقابتی برنده شده باشد. ضمنا تکنیک اجرای کار نیز آزاد است.

■ آثار دیجیتال باید با وضوح 200 DPI، اندازه کمتر از 5 مگابایت و فرمت JPEG ارائه شوند. همچنین آثار پستی نیز می‌بایست به امضا هنرمند رسیده و اندازه آن‌ها حداکثر A3 و حداقل A4 باشد.

■ گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار به نفر اول 15000 لیره ترکیه، نفر دوم 10000، نفر سوم 5000، به 5 نفر جایزه مخصوص 1500 لیره و یک 1 جایزه تشویقی به مبلغ 2500 لیره ترکیه اهدا می‌کنند. ضمنا تمامی هزینه‌های ایاب و ذهاب و اقامت برندگان بر عهده جشنواره است.

■ علاقمندان به حضور در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به همراه فرم ثبت نام حداکثر تا تاریخ دوشنبه 13 فروردین 1397 به جشنواره ارسال نمایند.

≡ آدرس ایمیل ارسال آثار:

■ kocaelicartoon@gmail.com

≡ آدرس پستی ارسال آثار :

■ Kocaeli Metropolitan Municipality Karabas Mah. Sanayi Fuari 4. Cadde No:39 Leyla Atakan Kultur Merkezi Kultur Sanat Konservatuar Sube Mudurlugu IZMIT/ KOCAELI / TURKEY

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR