اطلاعیه فراخوان بین‌المللی معماری وبسایت پلتفرم معماری آینده در سال 2018

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان بین‌المللی معماری وبسایت پلت‌فرم معماری آینده در سال 2018 برای گردآوری ایده منتشر شد.

■ مهلت: 19 دی 1396 ■

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در معماری آنلاین، وبسایت «پلت‌فرم معماری آینده» از طریق سومین فراخوان جذب ایده‌ها، از معماران خلاق نوظهور که روی پروژه‌هایی قابل انطباق و ایده‌هایی برای آیندهٔ معماری کار می‌کنند، دعوت می‌کند تا در «برنامهٔ معماری اروپا» در سال 2018 حضور داشته باشند. «پلت‌فرم معماری آینده»، پلت‌فرمی کلیدی برای تبادل و ایجاد ارتباطات برای معماری اروپا است و برخی از مهم‌ترین رویدادهای معماری اروپا را پوشش می‌دهد. پلت‌فرم موزه‌های معماری، جشنوار‌ه‌ها، تولیدکنندگان، ناشران، آژانس‌ها، موسسات علمی و متخصصین نوظهور چند رشته‌ای را به راحتی پیوند می‌دهد و پروژه‌های مشترکی تعریف می‌کند.

■ برنامهٔ معماری اروپا از استعدادهای نوظهور دعوت می‌کند تا بدین وسیله با بیست موسسهٔ معماری در سراسر اروپا همکاری داشته باشند و بتوانند آثار خود را به مخاطبان بیشتری ارائه دهند. برنامهٔ معماری اروپا در سال 2018 مجموعه‌ای از فعالیت‌های به هم پیوسته است که شامل سه نمایشگاه، پنج کنفرانس، چهار دوره سخنرانی، کارگاه و مدرسه تابستانی به همراه انتشار آثار و فعالیت‌ها است.

■ کلیهٔ درخواست‌ها در وبسایت پلت‌فرم معماری آینده منتشر خواهند شد. تمامی این درخواست‌ها توسط اعضا، فارغ التحصیلان معماری آینده و عموم قضاوت خواهند شد. از پروژه‌های برتر دعوت خواهد شد تا ایده‌های خود را در کنفرانس بنیان معماری آینده درموزهٔ معماری و طراحی در لیوبلیانا ارائه کنند، جایی که اعضای معماری آینده از میان شرکت کنندگان اعضایی را برای همکاری در پروژه‌هایشان انتخاب خواهند کرد. پلت‌فرم هزینهٔ سفر (در داخل اتحادیهٔ اروپا) و هزینه‌های اقامت برای منتخبان کنفرانس را پوشش می‌دهد.

■ اعضای پلت‌فرم هزینه سفر در داخل اروپا و هزینه‌های اقامت را پوشش می‌دهند و به شرکت‌کنندگان مدعو، پاداش افتخاری اعطا خواهد شد.
≡ چه کسانی می‌توانند ثبت نام کنند؟

■ این فراخوان برای معماران تازه‌کار، معماران منظر، برنامه‌ریزان شهر، طراحان، مهندسان، هنرمندان، مدیران و … که تخصص حرفه‌ای مبتنی بر آیندهٔ معماری و محیط‌های زیست داشته باشد قابل ثبت‌نام است.
≡معیارهای متقاضیان:

1) ایدهٔ مربوط به معماری یا توسعهٔ شهری متقاضی لازم است که مستقلاَ و پس از فارغ‌التحصیلی و در طی دو سال صورت گرفته باشد.

2) متقاضی اثر خود را به طور عمومی و مستقیما ارائه داده یا منتشر کرده باشد.

3) اثر متقاضی هنوز به طور رسمی توسط موسسه یا ناشری معرفی یا نقد نشده باشد.

4) متقاضی در رویداد‌های قبلی «معماری آینده» شرکت نکرده باشد.

پایان زمان ثبت درخواست‌ها:8 ژانویه 2018 (19 دی 1396)

زمان کنفرانس: 14 الی 17 فوریه 2018 (25 الی 28 بهمن 1396)

برنامه معماری اروپا: 18 فوریه الی 31 اکتبر 2018 (29 بهمن 1396 الی 9 ابان 1397)

■ برای ثبت نام در این رقابت، اینجا کلیک کنید.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR