اطلاعیه فراخوان جایزه بین‌المللی طراحی SEGD سال 2018

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان جایزه بین‌المللی طراحی SEGD سال 2018 منتشر شد.

■ مهلت: 25 بهمن 1396 ■

از سال 1987، رقابت بین‌المللی SEGD، استانداردهای اعلای طراحی گرافیک محیطی و طراحی گرافیک تجربی را با احترام به آن دسته از آثار طراحی که مردم را با فراهم کردن مسیرها، ارتباطات و وادار کردن به تجربه در فضاهای عمومی به مکان پیوند می‌دهند، تعیین کرده است.

آثار برگزیده طیفی از محیط‌های تعاملی چندرسانه‌ای تا سیستم‌های پیچیده مسیریابی در بیمارستان و از محیط شرکت‌های تجاری تا نمایشگاه‌های موزه‌ها را در بر می‌گیرد. پروژه‌های خرد و طراحی‌های داخلی، نشانه گذاری‌های معمارانه، هنر عمومی، پژوهش در طراحی، و کتاب‌ها هم برنده این جایزه شده اند.
≡ بخش‌های مسابقه

این مسابقه در هفت بخش برگزار می‌شود.
تجربه دیجیتال
نمایشگاه
تجربه تعاملی
انعطاف پذیری در طراحی و هویت
نصب (اینستالیشن)‌های عمومی
استراتژی/پژوهش/برنامه ریزی
مسیریابی

≡ مشخصات آثار

محدودیتی در تعداد آثار ارسالی توسط یک شرکت کننده وجود ندارد.
پروژه‌ها باید بین 1 ژانویه 2015 تا 31 دسامبر 2017 انجام شده باشند.
ارائه آثار توسط همه هنرمندان مجاز است.

≡ هزینه ثبت نام

■ آخرین مهلت ثبت نام و ارائه آثار در مسابقه، اول ژانویه 2018 است، اما آثاری که تا تاریخ 14 نوامبر 2018 ارسال شوند نیز با دریافت 75 دلار برای هر پروژه قادر به ثبت نام هستند.
≡ شرایط مسابقه

شرکت در این مسابقه برای همه طراحان گرافیک محیطی، هنرمندان گرافیست، معماری، طراحان نمایشگاه، توسعه دهندگان رسانه، معماران منظر، طراحان صنعتی، طراحان داخلی، سازندان، مشتریان و دانشجوها آزاد است.

≡ جوایز

جوایز افتخار و شایستی در هر یک از رشته‌های مسابقه و یک جایزه برترین اثر نمایش داده شده به شرکت کنندگان برگزیده اهدا می‌شود.
پروژه‌های برگزیده در eg magazine، ژورنال برنده جایزه SEGD در طراحی گرافیک محیطی، و در وبسایت SEGD به نمایش گذاشته می‌شود. SEGD همچنین نسخه‌های مطبوعاتی متعددی را به رسانه‌های گوتاگونی که به اعلام برندگان جوایز می‌پردازند، اختصاص خواهد داد.
علاوه بر این موارد، برندگان در جشن جوایز جایزه جهانی SEGD در خلال کنفرانس SEGD در روزهای 10-8 ژوئن 2018 مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR