اطلاعیه فراخوان سومین فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان سومین فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران منتشر شد.

■ مهلت: 15 بهمن 1396 ■

فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران (TCMF ) یک رویداد فرهنگی و هنری مستقل و خصوصی است که به عنوان اولین فستیوال ملی و بین‌المللی در حوزه موسیقی معاصر، با حمایت و همکاری نهادها و انجمن‌های فرهنگی و هنری بصورت سالانه برگزار می‌شود. این فستیوال تا کنون توانسته است به یکی از مهمترین و تاثیرگذار‌ترین رویداد‌های موسیقی معاصر در کشور تبدیل شود و سعی دارد تا به تدریج به یکی از مهمترین گردهم آیی‌های موسیقی دانان معاصر در خاورمیانه مبدل گردد.

به گزارش روابط عمومی فستیوال موسیقی معاصر تهران، سومین فستیوال موسیقی معاصر تهران اردیبهشت‌ماه 1397 در سه شاخه اجراهای صحنه‌ای، اجراهای الکترونیک/تجربی و سمینارهای پژوهشی، برگزار خواهد شد.
بر اساس این فراخوان متقاضیان شرکت در این رویداد می‌بایست از طریق مراجعه به سایت فستیوال موسیقی معاصر تهران به نشانی www.tehrancmf.com فرم‌های مربوط به بخش موردنظر را بصورت آنلاین تکمیل و ارسال نمایند. همچنین ارسال ویدئو با کیفیت مطلوب از اجرای کامل گروه به دبیرخانه فستیوال تا قبل از پایان مهلت فراخوان الزامی است.
مهلت ارسال مدارک و فرم درخواست شرکت در فستیوال تا پایان وقت اداری 15 بهمن‌ماه 1396 اعلام شده است و شورای هنری فستیوال پس از بررسی مدارک و فرم‌های ارسالی، فهرست پذیرفته‌شدگان در بخش‌های مختلف را تا پایان اسفندماه 1396 اعلام خواهد کرد.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق شماره تلفن‌های 88801236-021 و 3229379-0938 (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 13 الی 20) و یا از طریق پست‌الکترونیک office@tehrancmf.com با دبیرخانه فستیوال تماس حاصل نمایند.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR