اطلاعیه فراخوان بین‌المللی نود و هفتمین مسابقه چندرشته‌ای ADC

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان بین‌المللی نود و هفتمین مسابقه چندرشته‌ای ADC به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

■ مهلت: 11 بهمن 1396 ■

مسابقه ADC یک از معروف‌ترین رقابت‌های بین‌المللی است که در طول 97 سال گذشته، بصورت سالانه برگزار شده است. در این سالها، این رقابت به تقدیر از برترین ‌های دارای مهارت‌های دقیق، تبلیغات و سایر هنرهای تجسمی تجاری پرداخته است. با نزدیک به یک سده تاریخ غنی در هر هنری از تصویرسازی و عکاسی تا انیمیشن و هنرهای دیجیتال، مسابقه جایزه ADC یک معیار صنعتی قابل اعتماد برای جایی است که صنعت در سال‌های آینده ما را به آن سو هدایت می‌کند.
≡ شعار مسابقه امسال

■ جایی که صنعت ما را به آنجا می‌برد.
≡ بخش‌های مسابقه

تبلیغات. در اولین دوره برگزاری این رقابت، بخش تبلیغات محدود به نشریات و پوستر بود. پس از گذشت سالیانی نزدیک به یک قرن، به جز آن‌ها، حالا رسانه‌های متعددی و گسترش یابنده‌ای از ویدئوهای آنلاین و سرگرمی‌های برندها تا ایمیل‌های تبلیغاتی و بیلبردهای دیجیتالی را در بر می‌گیرد.
برند | طراحی ارتباطات. این بخش بر بسیاری از جنبه‌های سنتی دنیای طراحی گرافیک، از آرم‌ها و نام تجاری شرکت‌ها تا پوستر و دیگر موارد تبلیغاتی را در بر می‌گیرد.
طراحی خوب. برگزارکنندگان این رقابت معتقدند محصولات و طراحی‌های بی نظیر، از تمامی نقاط صنعت بر می‌آیند. از آژانس‌های نوظهور که برای مشتریان جهانی اثر می‌آفرینند، تا کهنه کاران طراحی که یک لوگو رو برای یک برند در حال ظهور طراحی می‌کنند، تا تصویرسازان یا عکاسان مستقلی که به هیئت تحریریه یک مجله نفس می‌دهند.
طراحی تجربی
تصویرسازی
نوآوری
تلفیقی (چاپ، فیلم، هنر آنلاین و … )
تعاملی
تصویر متحرک | صنعت فیلم
طراحی بسته بندی
عکاسی
طراحی محصول
طراحی انتشارات
تایپوگرافی

≡ هزینه شرکت در مسابقه

■ برای شرکت در هر بخش، هزینه متفاوتی در نظر گرفته شده است. با کلیک بر روی عنوان هر بخش در بالا؛ جزئیات و نحوه ثبت نام را مشاهده کنید.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR