اطلاعیه فراخوان پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر عربی استان خوزستان

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر عربی استان خوزستان منتشر شد.

■ مهلت: 20 آذر 1396 ■

■ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیرخانه دائمی جشنواره استانی تئاتر عربی دشت آزادگان استان خوزستان با مساعدت و همکاری مرکز هنرهای نمایشی و دفتر نماینده محترم مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با اتکا به هویت دینی، ملی و قومی و با بهره گیری از ارزشها و ظرفیتهای نهفته در فرهنگ اقوام عرب خوزستان پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر عربی دشت آزادگان استان خوزستان را برگزار می‌نماید.
≡ شرایط شرکت در جشنواره :

نمایش‌هایی که در راستای ترویج شعار سال «اقتصاد مقاومتی- تولید، اشتغال» تولید گردند و از بسترهای تاریخی، ادبی، سیاسی، آداب و سنن و رسم و رسومات منطقه و استان خوزستان بهره‌مند باشند در اولویت خواهند بود.
نمایش‌هایی که مبتنی بر متن عربی یا ترجمهٔ عربی نویسندگان بومی استان خوزستان که به فارسی نگاشته شده اند مورد قبول است.
نمایش‌های متقاضی نباید از 45 دقیقه کمتر یا از 90 دقیقه بیشتر باشند.
ارائهٔ مجوز کتبی نویسنده برای اجرای عمومی و شرکت در جشنواره از سوی کارگردان به دبیرخانهٔ دائمی جشنواره الزامی است.
گروههایی متقاضی شرکت کننده در جشنواره می‌بایست یک نسخه از متن نمایشنامه را بر روی لوح فشرده در محیط word به همراه سه نسخه از فیلم اجرای عمومی نمایش بر روی لوح فشرده و گواهی تایید اجرای عمومی شهرستان خود و فرم درخواست تکمیل شده را در تاریخ مقرر به دبیرخانهٔ جشنواره ارسال کنند.
کارگردانان محترم در هنگام تنظیم فرم درخواست دقت لازم را به عمل آورند، زیرا این فرم ملاک برنامه ریزی‌های بعدی خواهد بود و هیچگونه تغییری در نام نمایش یا بازیگران و عوامل امکان پذیر نخواهد بود.
کلیهٔ آثار پذیرفته شده موظف به 4 روز اجرای عمومی اثر نمایشی در شهرستان خود می‌باشند.
گروه‌های راه یافته به جشنواره تا سقف مبلغ 000/000/20 میلیون ریال به عنوان کمک هزینه دریافت خواهند کرد.

■ بر اساس گاهشمار فراخوان جشنواره گروه‌های متقاضی حداکثر تا تاریخ 15 آذرماه 1396 مهلت دارند مدارک خود را به دبیرخانه ارسال نمایند و نتایج بازبینی تا تاریخ 20 آذرماه 1396 اعلام خواهد شد و پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر عربی دشت آزادگان استان خوزستان از تاریخ 26 الی 29 دیماه 1396 به میزبانی دشت آزادگان برگزار می‌گردد.

■ گروه‌های متقاضی مدارک و مستندات خود را به آدرس دبیرخانه واقع در خوزستان، سوسنگرد، خیابان شهید غدیری اصل، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان ارسال نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 06136746463 تماس حاصل نمایند.

متن فراخوان و فرم شرکت در پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر عربی دشت آزادگان استان خوزستان در بخش فراخوان سایت «تئاتر خوزستان» به آدرس http://khoozestan.theater.ir قابل دریافت است.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR