اطلاعیه فراخوان اولین دوره رپرتوار نمایشنامه خوانی 16 در 16

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان اولین دوره رپرتوار نمایشنامه خوانی 16 در 16 منتشر شد.

■ مهلت: 30 آبان 1396 ■

تماشاخانه ارغنون با هدف اعتلای هنر نمایشنامه‌خوانی و همچنین کشف استعدادهای جوان در عرصه نمایشنامه نویسی فراخوان اولین دوره رپرتوار نمایشنامه خوانی 16 در 16 را منتشر کرد.

علاقه‌مندان حضور در این دوره از رپرتوار می‌توانند آثار خود را از میان نمایشنامه‌های ایرانی و خارجی به دبیرخانه این تماشاخانه ارائه دهند. در این جشنواره از میان آثار ارسالی به دبیرخانه 16 اثر انتخاب شده و هر روز ساعت 16 در تماشاخانه ارغنون اجرا خواهند شد.

تماشاخانه ارغنون به تازگی توسط مدیریت جدید بازگشایی شده و از نیمه دوم آبان ماه امسال شاهد اجرای آثار نمایشی خواهد بود. چندی پیش اولین فراخوان رسمی اجراهای عموم این تماشاخانه برای دو سالن اجرایی 150 و 100 نفره انتشار یافت. این تماشاخانه به زودی در مراسمی خاص افتتاح خواهد شد.

متقاضیان حضور در این رویداد هنری می‌توانند تا پایان آبان ماه 96 آثار خود را به صورت حضوری به نشانی خیابان نوفل شاتو، بعد از تقاطع رازی، بن بست زیبا، تماشاخانه ارغنون ارائه کرده و فرم حضور در رپرتوار 16 در 16 را تکمیل نمایند.

گفتنی است آثار برتر در این دوره از رپرتوار نمایشنامه خوانی 16 در 16 می‌توانند با شرایط و تخفیف‌های ویژه برای اجرای عموم در تماشاخانه ارغنون اقدام نمایند.

■ منبع خبر: خبرگزاری میزان

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR