اطلاعیه فراخوان مسابقه نقاشی با موضوع «پرتره شخصی» وینزور و نیوتن

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان مسابقه نقاشی با موضوع «پرتره شخصی» توسط شرکت وینزور و نیوتن در سال 1396 برگزار می‌کند.

■ مهلت: 15 آبان 1396 ■

■ مسابقه بین‌المللی نقاشی وینزور و نیوتن با موضوع «پرتره شخصی» یا «چهره نگاری شخصی»در دو مرحله ملی و بین‌المللی، ویژه هنرمندان بالای 16 سال در ایران نیز برگزار می‌شود.

■ دور اول در گستره داخلی است و هنرمندان تا 15 آبان ماه فرصت دارند آثارشان را ارسال کنند. شورای داوری سه نفره که اسامی شان به زودی اعلام می‌شوند نفر برتر ایران را انتخاب می‌کنند و سپس این هنرمند به دفتر مسابقه در لندن معرفی می‌شود و در گستره بین‌المللی با نمایندگان سایر کشورها رقابت می‌کند.

■ هنرمند برتر در ایران مبلغ 500 دلار و موسسه هنری که هنرمند برتر را معرفی کرده باشد مبلغ 1000 دلار برنده محصولات وینزور و نیوتن (رنگ روغن وینتون، آکریلیک گالریا و آبرنگ کاتمن) می‌شوند اما هنرمند برگزیده نهایی که در سطح بین‌المللی انتخاب می‌شود برنده سفر سه روزه به انگلستان (با یک همراه) و دیدار از مجموعه وینزور و نیوتن و گالری‌های معتبر هنری شهر لندن خواهد شد.

■ هر شرکت کننده باید تنها یک اثر در سایزهای A4 یا A3 را برای بخش مسابقه ارسال کند و مدیوم‌های اصلی استفاده شده در اثر هنری باید از گالریا، وینتون و کاتمن باشد البته برای اجرای برخی از افکت‌ها می‌توان از محصولات دیگری نیز استفاده کرد.

■ بر اساس قوانین این مسابقه هر هنرمند باید به همراه اثر، متنی را نیز به دبیرخانه ارسال کند. این متن نوشتاری از اهمیتی برابر با خود اثر هنری برخوردار است که در داوری نهایی، داوران نیمی به متن و نیمی به اثر امتیاز خواهند داد. این متن شامل رزومه و نیز بیانیه تایپ شده (100 تا 200 کلمه) هنرمند است که به روشنی بیانگر فرم شکل گیری و معنای اثر است و در عین حال بیان کننده خواسته‌ها، نیازها و آرزوهای هنرمند در زمینه رشته و کارش است.

■ اثر و متن‌های مورد نیاز برای شرکت در این مسابقه را به آدرس ایمیل :w&n@adroteam.com ارسال نمایید. و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02188772930 تماس بگیرند.

■ منبع خبر: خبرگزاری مهر

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR