راهنمای رزرو گالری جهت برگزاری نمایشگاه هنری

📖 آموزش برگزاری گالری و نمایشگاه هنری


جهت برگزاری نمایشگاه ابتدا شرایط برگزاری نمایشگاه را مطالعه و سپس فرم مشخصات را تکمیل و ارسال فرمائید.

≡ شرایط و هزینه برگزاری نمایشگاه ≡

1- لطفا ابتدا فرم مربوط به برگزاری نمایشگاه را «دریافت نمائید» و پس از تکمیل و به همراه یک یا دو عکس از چهره هنرمند جهت صفحه نمایشگاه و طراحی کارت دیجیتالی و ثبت صفحه معرفی هنرمند، ارسال نمائید.

2- سالن مورد نظرتان را از بخش «انتخاب سالن نمایشگاه» با توجه به سلیقه دلخواه و تعداد آثار انتخاب نمائید.

3- تصاویر آثارتان را به همراه مشخصات اثر (اعم از نام اثر، تکنیک، ابعاد و…) ارسال نمائید.

4- یک نام برای نمایشگاهتان انتخاب و اعلام نمائید.

5- حداقل تعداد آثار برای برگزاری نمایشگاه 5 اثر می‌باشد. (برای حداکثر محدودیتی وجود ندارد)

6- چنانچه برای نمایشگاهتان «استیتمنت» خاصی در نظر دارید، آن را ارسال نمائید.

7- هزینه آماده سازی نمایشگاه پس از بررسی درخواستتان با توجه به تعداد آثار محاسبه و خدمتتان اعلام می‌گردد.

■ بازدید از نمایشگاه‌های درحال برگزاری

■ ویژگی‌های یک نمایشگاه هنری خوب

≡ مزایا و ویژگی‌های برگزاری نمایشگاه در گالری لیلیت ≡

1- مدت برگزاری 12 ماه است، که این فرصت را به هنرمند می‌دهد تا به مدت یکسال بتواند آثار خود را در معرض دید علاقه مندان و بازدیدکنندگان قرار دهد.

2- روند برپایی نمایشگاه سریع و کم هزینه می‌باشد و در مقایسه با گالری‌های معمولی و با توجه به خدماتی که برای هنرمند انجام داده می‌شود، مبلغی بسیار ناچیز می‌باشد.

3- نیاز به انتقال اصل آثار به گالری نخواهد بود و هزینه‌ها و مشکلات انتقال آثار به گالری را ندارد.

4- نیاز به اجاره یک گالری و قرار دادن آثار در نمایشگاه و سپس تصویربرداری 360 درجه و متعاقبا تقبل هزینه‌های گزاف مربوطه و صرف زمان مضاعف را ندارد.

5- هنرمند اختیار انتخاب سالن دلخواهش را دارد.
گالری لیلیت با دارا بودن سالن‌های بسیار شیک و متعدد با دکوراسیون متفاوت، مطابق سلیقه‌های گوناگون جهت نصب تابلوها و نمایش آثار هنرمند، این اختیار را به هنرمندان می‌دهد تا بتوانند برای برگزاری نمایشگاه خود سالن دلخواه را جهت نمایش آثارشان انتخاب نمایند.

6- شناسنامه دار شدن آثار هنرمند. (برای هر اثر یک صفحه معرفی بصورت شناسنامه اثر اعم از مشخصات اثر ؛ ابعاد – تکنیک – قیمت و… ثبت می‌گردد)

7- نمایشگاه از زمان درخواست هنرمند حدود 2 الی 3 روز اداری آماده و برگزار خواهد شد و پس از هماهنگی با هنرمند، به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.

8- برای هنرمندانی که در گالری لیلیت نمایشگاه برگزار می‌کنند، به عنوان هدیه کارت دیجیتالی و صفحه معرفی ایشان طراحی و در بخش هنرمندان رشته مربوطه ثبت می‌گردد.

9- گالری لیلیت بطور میانگین در هر شبانه روز بیش از 20 هزار بازدید دارد و این به دیده شدن نمایشگاه هنرمندان و شناخته شدن ایشان کمک بسزایی خواهد کرد.

10- نام هنرمند و نام نمایشگاه ایشان در موتور جستجوی گوگل قرار خواهد گرفت. بطوریکه از هرکجای جهان نمایشگاه ایشان را جستجو شود، امکان دیدن نمایشگاه برگزار شده میسر خواهد بود.

11- بنر دعوت به نمایشگاه پس از برگزاری در «اینستاگرام» و «کانال تلگرام گالری لیلیت» قرار خواهد گرفت و قابل اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و کلیه پیام‌رسان‌ها می‌باشد که این امکان را فراهم میسازد تا در صورتی که هنرمند بخواهد بتواند با اشتراک گذاری و یا تبلیغات نمایشگاه خود در شبکه‌های اجتماعی، برای نمایشگاه خود بی‌درنگ ده‌ها و صدها هزار بازدیدکننده از تمامی نقاط جذب نماید.

12- دعوت آسان بازدیدکنندگان پس از برگزاری نمایشگاه میسر خواهد بود و هنرمند به آسانی می‌تواند با یک اشاره دوستان، آشنایان و علاقه‌مندان را از طریق شبکه‌های اجتماعی و غیره به بازدید از نمایشگاه خود دعوت نماید، بازدیدکنندگان نیز می‌توانند دوستان و آشنایان خود را به بازدید از نمایشگاه دعوت نمایند.

13- نمایشگاه از تمامی نقاط ایران و جهان قابل مشاهده و در دسترس خواهد بود بطوری که افراد به راحتی می‌توانند با استفاده از : تلفن‌های همراه، لپ تاپ و رایانه شخصی، تبلت و حتی تلویزیون‌های هوشمند و …، از آن نمایشگاه، در خانه، مسافرت، محل کار و تقریبا همه جا دیدن نمایند.

14- نمایشگاه مشکل محدودیت ظرفیت تعداد بازدیدکننده را ندارد و متعاقبا با ازدحام جمعیت مواجه نخواهد شد.

15- علاقه‌مندان و طرفداران می‌توانند به راحتی بطور مستقیم و بدون واسطه جهت خرید آثار هنری با هنرمند در تماس باشند.

16- برخلاف رویه رایج سایر گالری‌ها، گالری لیلیت به منظور حمایت از هنرمندان، از فروش آثار هنرمند هیچگونه سهم و درصدی دریافت نخواهد کرد.

17- پس از برگزاری نمایشگاه، به هنرمند گواهی دیجیتالی مربوطه بصورت ویژه اعطا خواهد شد. (رمزینه درج گردیده روی گواهی، با تلفن همراه قابل اسکن می‌باشد و به کارت دیجیتالی و صفحه معرفی هنرمند هدایت خواهد شد)

18- با توجه به:
تعداد بازدیدکنندگان گالری لیلیت (حدود 20 هزار بازدید در هر شبانه روز) / کارت معرفی هنرمند / قرارگرفتن نام هنرمند و نمایشگاه ایشان در موتور جستجوی گوگل / برگزاری نمایشگاه در گالری لیلیت ضمن دارا بودن مزایای ذکر شده بطور غیر مستقیم نیز باعث حسن شهرت و شناخته شدن بیشتر هنرمند خواهد شد و مهمترین رکن برای فروش آثار هنری یک هنرمند شهرت و شناخته شدن ایشان است و گالری لیلیت همواره سعی بر این دارد که با معرفی که از هنرمندان به عمل می‌آورد به شهرت هرچه بیشتر ایشان کمک نماید.

و…

همه چیز درباره هنر دانستنی‌های ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک

مرتبط:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang