برگزاری نشست تخصصی نقد عکس

نشست های تخصصی کارگروه عکاسی خانه عکاسان که مدتی است با عنوان «فتوگپ» هنرمندان عرصه عکاسی استان البرز را با هدف تعالی و ارتقای دانش عکاسی هنرمندان این عرصه به دور خویش جمع نموده است، این هفته و در چهل و ششمین جلسه سراغ مبحث مهم «پرتره» می رود.
چهل و ششمین جلسه از این سلسله نشست های تخصصی و مبحث ویژه عکاسی «پرتره» با حضور سرکار خانم فریبا کولیوند همراه خواهد بود که ضمن پرداختن به  مبحث ویژه عکاسی پرتره، به نقد و بررسی اثر معروف “old shepherd” با هدف ایجاد نگاه تازه در هنر عکاسی با حضور سعید باریکانی، عکاس بنام و برگزیده در جشنواره های مختلف جهانی، خواهند پرداخت.
این سلسله نشست ها با در بر گرفتن موضوعات مختلف و متنوع هنر عکاسی، از اساتید و عکاسان خبره دعوت می‌کند تا با استفاده از علم جدید این هنر، آخرین راه ها و اصول عکاسی نوین را به هنرمندان جوان این عرصه تقدیم کنند.
این نشست تخصصی از روز سه شنبه ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۴ و از ساعت ۱۶ در نگارخانه سوره البرز برگزار شده و پذیرای حضور علاقه‌مندان خواهد بود.
شایان ذکر است، علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با نحوه فعالیت های حوزه هنری استان البرز و اطلاع از برنامه های در حال انجام حوزه هنری می توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این مرکز به آدرس www.artalborz.ir  مراجعه و از آخرین رویدادهای هنری استان نیز مطلع شوند.

 

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X