اطلاعیه بورسیه تحصیلی موسسه مطالعات پیشرفته دانشگاه استراسبورگ (USIAS) سال 2018

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

≡ بورسیه تحصیلی موسسه مطالعات پیشرفته دانشگاه استراسبورگ (USIAS) سال 2018 برای اعضای هیئت علمی استادیار و بالاتر منتشر شده است. ≡

■ مهلت: 10 مهر 1396 ■

■ موسسه مطالعات پیشرفته دانشگاه استراسبورگ در سال 2012 برای کشف پژوهش‌های عالی و اصیل در همه زمینه‌های علمی و برای خدمت رسانی بعنوان محلی برای نوآوری فکری تأسیس شده است. برای تحقق این مأموریت، USIAS از همه پژوهشگران برتر از همه کشورها و با هر پیشینه پژوهشی در همه زمینه‌ها دعوت به عمل می‌آورد. هر سال، موسسه بین 10 تا 20 بورسیه برای یک دوره زمانی بین 3 ماه تا 2 سال انتخاب می‌کند.
■ بورسیه‌ها هم برای پژوهشگران جوان در حال رشد و هم پژوهشگران عالی پیشرفته خارج از استراسبورگ اهدا می‌شود و انتظار می‌رود به پژوهش با همکاری پژوهشگران دانشگاه استراسبورگ بپرازند و/یا از امکانات مرکز تحقیقاتی ویژه استراسبورگ استفاده کنند.
■ علاوه بر آن، از پژوهشگران شاخصی که در حال حاضر در دانشگاه استراسبورگ مستقر هستند و تمایل دارند روی یک ایده ویژه ناب پژوهش کنند، یا در انتظار استفاده از دانش و مهارت خود در حوزه‌های جدید خارج از زمینه کاری فعلی خود هستند، بویژه بصورت همکار با یک شخص بیرونی نیز دعوت می‌شود اقدام به ثبت تقاضا کنند.
■ تقاضانامه‌ها باید به زبان انگلیسی نوشته شده باشند تا بصورت بین‌المللی قابل بررسی باشند. کاندیداهای مجاز باید حداقل در سطح استادیار و معادل آن در محل زندگی و یا سطحی بالاتر باشند.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR