دعوت دپارتمان تحقیقاتی تِیت (Tate) از نویسندگان مستقل


دپارتمان تحقیقاتی تِیت (Tate) از نویسندگان مستقل جهت تحقیق و خلاصه نویسی در مورد مجموعه آثار  تِیت در ارتباط با هنر مدرن و معاصر دعوت به همکاری می‌نماید.

خلاصه نویسی‌ها شرحی کوتاه از چگونگی خلق و مفهوم آثار هنری می‌باشد. این مطالب بیانگر اجزای فیزیکی و ساختار اثر و همچنین چگونگی، زمان، مکان و دلایل خلق اثر می‌باشد. ماحصل مطالب می‌بایست نیاز مخاطبین گوناگون تِیت به اطلاعات دقیق از مجموعه آثار را برطرف نماید. این مطالب همچنین منبعی برای کارمندان مجموعه تِیت جهت ایراد سخنرانی، تهیه نمایه اثر و پاسخ به سوال بازدید کنندگان خواهد بود. همچنین خلاصه نویسی‌ها در صفحه‌ای اختصاصی در وبسایت تِیت منتشر و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

در سال‌های اتی نیز موسسه تِیت به تعدادی نویسنده جهت تحقیق و خلاصه نویسی در زمینه آثار مدرن و معاصر بریتانیایی و بین‌المللی خواهد داشت. قراردادی قرارداد کارمزدی یا حق‌الزحمه‌ای (freelance) با نویسندگان منعقد خواهد گردید و پرداخت بر مبنای حجم مطالب نگاشته شده خواهد بود. شایان ذکر است موسسه تِیت قادر به تامین محلی جهت کار نویسندگان نخواهد بود.

متقاضیان می‌بایست معلومات ژرف و کاملی در زمینه تاریخ هنر داشته و فارغ التحصیل در یکی از رشته‌های مربوط به تاریخ هنر مدرن و معاصر باشند. همچنین می‌بایست توانایی انجام تحقیقات موضوعی و فن نگارش ممتاز و مناسب داشته باشند  و مدارک مربوطه را نیز ارائه دهند. نمونه‌ای از نشر آثار تحقیقاتی مشابه نیز مناسب بوده هر چند ضروری نیست.

نفرات انتخاب شده می‌باید برای انجام حجم کاری قابل توجهی ظرف بازه زمانی شش ماهه و یا بیشتر آمادگی لازم را داشته باشند.

در صورت تمایل به همکاری در این زمینه می‌توانید در خواست خود را به آدرس الکترونیکی زیر جهت بررسی توانایی و علاقه به کار ارسال نمایید. خواهشمند است نمونه CV و کارهای مشابه تحقیقاتی خود را پیوست نمایید.

christopher.griffin@tate.org.uk

کریستوفر گریفین – مدیر تحقیقاتی مجوعه آثار هنری

 

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR