اطلاعیه فراخوان همایش «نمایش ترافیک» با دعوت از نمایشگران خیابانی

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان همایش «نمایش ترافیک» با دعوت از نمایشگران خیابانی منتشر شد.

■ مهلت: تیر 1396 ■

دفتر تئاتر خیابانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در راستای تشکیل کمپین “از خودمان شروع کنیم” فاز دوم از همایش “نمایش ترافیک” را با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیک و شهرنشینی، نقد رفتار شهروندان در مواجهه با ترافیک و رعایت حقوق شهروندان برگزار خواهد کرد.

طی این فراخوان، از هنرمندانی که مایل هستند در پروژهٔ تولید نمایش‌های خیابانی، میدانی و محیطی با موضوع ترافیک و در راستای اهداف همایش همکاری نمایند دعوت می‌شود تا در وههٔ اول آمادگی خود را اعلام کنند و طی تماس با شمارهٔ تلفن 84172413 نام خود را در لیست متقاضیان ثبت نمایند.

متقاضیان شرکت در این پروژه، بعد حضور در جلسهٔ توجیهی که با حضور مشاوران سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و پلیس راهور ناجا برگزار می‌شود یک هفته فرصت خواهند داشت تا طرح‌های خود را به تایید دفتر تئاتر خیابانی حوزه هنری برسانند و بعد از تولید اثر خود، وارد عقد قرارداد برای اجرای عمومی اثر خود در سطح شهر تهران خواهند شد.

تاکید می‌شود فقط هنرمندانی امکان ارائهٔ طرح دارند که در جلسهٔ توجیهی دفتر تئاتر خیابانی حضور بعمل رسانیده باشند.

یادآور می‌شود “همایش نمایش ترافیک” به همت دفتر تئاتر خیابانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و با مشارکت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، پلیس راهور ناجا و شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیک و شهرنشینی، نقد رفتار شهروندان در مواجهه با ترافیک و رعایت حقوق شهروندان برگزار خواهد شد.

مدیریت و هدایت است این پروژه بر عهدهٔ امیرحسین شفیعی؛ مسئول دفتر تئاتر خیابانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری؛ است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های 88895053 و 88804072 تماس بگیرند.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR