لاله مهرزاد
لاله مهرزاد

لاله مهرزاد

Laleh Mehrzad

فهرست

تخصص:

طراحی سیاه قلم، نقاشی آبرنگ و گچ پاستل و رنگ روغن، رنگ روغن روی جیر، آب مرکب، مدادرنگی و…

 

معرفی:

لاله مهرزاد (به انگلیسی: Laleh Mehrzad) هنرمند نقاش، زادهٔ هجدهم تیرماه 1353 در تهران است.

 
خانم لاله مهرزاد متولد شهر تهران است و اکنون در خوزستان زندگی می‌کند. ایشان از کودکی به نقاشی علاقه داشت و در سنین نوجوانی در کلاس‌های نقاشی شرکت کرد و به صورت حرفه‌ای کار نقاشی را آغاز نمود.

 
او از سال 1371 سابقه کار در این حرفه را دارد و با عزم راسخ و استعدادی که در این هنر داشت، توانسته تمامی تکنیک‌های نقاشی را به صورت حرفه‌ای انجام دهد و همچنین به نقاشی در سبک‌های رئال و سورئال علاقه بیشتری داشته است.

 
این هنرمند خوش ذوق و با استعداد در سال 1381 آموزشگاه و کارگاه نقاشی خود را راه اندازی نمود و به عنوان استاد نقاشی در آموزشگاه خود فعایت نموده است و تاکنون هنرجوهای بسیاری را به هنرمندانی توانا تعلیم داده است.

 
جوایز و افتخارات:
کسب هفت تقدیرنامه در دوران تحصیل.
کسب مقام در سطوح شهرستان، استانی و کشوری.
و…

 

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

 

 
• آدرس:
خوزستان/ دزفول

 
• تلفن:
09163458654

 
• اینستاگرام:
lalehart@

• رویدادهای جاری:

ژورک | نمایشگاه آثار لاله مهرزاد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

کیست معرفی ویژه هنرمندان معاصر ایرانی هنرمندکارت کارت هنرمند ایران ثبت صفحه اختصاصی شخصی راه‌های تماس اینستاگرام ارتباط آثار بیوگرافی زندگینامه سابقه کاری هنر آنلاین رزومه پروفایل رپورتاژ تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی خصوصی و عمومی همه چیز درباره مشهور معروف و سرشناس سفارش وب سایت رسمی آرتیبیشن سوال آموزش iranian artists persian

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR