اطلاعیه فراخوان رقابت تصویرسازی مجله فوتبال Tschutti heftli سوئیس

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان رقابت تصویرسازی مجله فوتبال Tschutti heftli سوئیس سال 2018 منتشر شد.

■ مهلت: 9 شهریور 1396 ■

نشریه فوتبالی سویسی tschutti heftli با هدف ایجاد یک آلبوم با ارزش از تیم‌های فوتبال شرکت کننده در مسابقه جام جهانی 2018 فوتبال که در روسیه برگزار می‌شود، فراخوان دریافت اثر هنری در قالب پرتره فوتبالیست‌ها را منتشر کرده است. این رقابت دارای دو بخش «اصلی» و «کودک و نوجوان» است و شرکت در آن برای همه هنرمندان جهان آزاد است. جوایز این رقابت شامل هدایای نقدی و غیر نقدی و همچنین انتشار آثار در یک آلبوم هنری و شرکت در سود حاصل از فروش آن است. این آلبوم در اروپا پخش می‌شود و می‌تواند سکوی معرفی خوب و معتبری برای هنرمندان باشد. در بخش اصلی باید پرتره مارادونا طراحی شود و در بخش کودک و نوجوان، چهره فوتبالیست محبوب شرکت کننده می‌تواند طراحی شود. تکنیک ارائه اثر آزاد است و آثار دو بعدی و سه بعدی بصورت فایل دیجیتال می‌توانند برای مسابقه ارسال شوند.

[restrict paid=true] بخش‌های مسابقه
رقابت اصلی

موضوع این بخش پرتره‌های طراحی شده از «دیه گو آرماندو مارادونا» است که بخشی از آلبوم جمع آوری شده این مسابقه خواهند شد. شرکت کنندگان در انتخاب تکنیک آزاد هستند و می‌توانند اثری را که قوانین کپی رایت را نقض نکرده باشد، بصورت دو بعدی یا سه بعدی، رنگی یا تک رنگ، دیجیتال یا آنالوگ، نقاشی شده، کلاژ یا طراحی شده، و بطور کلی به بهترین روشی که می‌توانند به این موضوع بپردازند، اقدام به ارسال اثر بکنند. اثر خود را تا تاریخ 9 شهریور 1396 آماده کنید و به صورت فایل PDF یا JPG و حداقل در ابعاد A4 با رزولوشن 300dpi به با عنوان ایمیل « Maradona » به آدرس contest@tschuttiheft.li ارسال کنید.
رقابت جدید: بخش زیر 13 سال

برای اولین بار نشریه فوتبالی «tschutti heftli» تصمیم به معرفی هنرمندان نوجوان از طریق مسابقه گرفته است: کودکان و نوجوانان متولد شده از سال 2004 (11 دی ماه 1382) به بعد می‌توانند با ترسیم چهره فوتبالیست محبوب خودشان در این مسابقه شرکت کنند. هنرمندان در انتخاب روش انجام این کار آزاد هستند و می‌توانند اثری را که قوانین کپی رایت را نقض نکرده باشد، به شکل دو یا سه بعدی، رنگی یا تک رنگ، دیجیتال یا آنالوگ، نقاشی، کلاژ یا طراحی، و بطور کلی به بهترین روشی که می‌توانند به این موضوع بپردازند، اقدام به ارسال اثر بکنند.

اثر خود را تا تاریخ 9 شهریور 1396 آماده کنید و به صورت فایل PDF یا JPG و حداقل در ابعاد A4 با رزولوشن 300dpi به با عنوان ایمیل « U13» به آدرس contest@tschuttiheft.li ارسال کنید.
جوایز
جوایز بخش اصلی

برندگان امتیاز طراحی یکی از تیم‌های سال 2018 جام جهانی را برای مجموعه آلبم افسانه‌ای نشریه خواهند داشت. انتشار این آلبوم در سویس، آلمان و بیشتر کشورهای اروپایی به شما سکوی پرش بزرگی برای معرفی آثار خودتان به مخاطبان بسیاری را می‌دهد.
همه هنرمندانی که در آلبوم نشریه معرفی می‌شوند، مبلغی برای این حضور دریافت می‌کنند که میزان آن بر اساس فروش تصویرهای آلبوم خواهد بود.
در مجموع مبلغ 5000 فرانک سوییس (حدودا 5000 یورو) به بهترین آثار اهدا می‌شود.

جوایز بخش زیر 13 سال

11 پرتره برگزیده که توسط هیئت داوران و با هدایت تیم نشریه tschutti heftli انتخاب می‌شوند در آلبوم برگزیده قرار می‌گیرند.
این آثار به استیکرهایی برای یک صفحه ویژه در آلبوم نشریه با عنوان «همه ستارگان زیر 13 سال | Under-13 All Stars» تبدیل می‌شوند.
بعلاوه، شرکت کنندگان برگزیده یک آلبوم کامل به همراه همه استیکرها و بعلاوه پکیج استثنایی سرشار از هدایای tschutti heftli را دریافت می‌کنند.

هزینه شرکت در مسابقه

شرکت در این رویداد رایگان است.
اطلاعات مهم

ارسال اثر تنها از طریق ایمیل به آدرس contest@tschuttiheft.li انجام می‌شود.
موضوع ایمیل برای بخش اصلی: Maradona
موضوع ایمیل برای بخش زیر 13 سال: U13
مواردی که باید در ایمیل ذکر شود: نام کوچک، نام خانوادگی، آدرس پستی، شماره تلفن، ایمیل و تاریخ تولد.
نام گذاری فایل باید به این شکل انجام شود: نام کوچک_نام بزرگ_محل زندگی.PDF یا .GPG بعنوان مثال اگر شما آقای رضا احمدی، ساکن ایران می‌خواهد اثر خودش را با فرمت JPG ارسال کند باید نام آن فایل REZA_AHMADI_IRAN.JPG باشد. اگر فایل ارسالی با فرمت PDF ذخیرده شده، باید نام فایل ارسالی REZA_AHMADI_IRAN.PDF باشد.

زمان نهایی دریافت آثار

اثر ارسالی باید تا ساعت دوازده شب 31 آگوست 2017 (9 شهریور 1396) به وقت محلی سوییس به ایمیل معرفی شده رسیده باشند.

فرمت ارسال آثار

فایل دیجیتالی (PDF یا JPG)، با ابعاد بزرگتر از A4 با رزولوشن 300dpi.
همه آثار باید دیجیتالی شده باشند.
از آثار سه بعدی باید عکس تهیه و ارسال شود.
فایل‌های ارسالی آنالوگ پذیرفته نمی‌شوند و قبل از ارسال باید دیجیتالی شوند.

ارسال آثار

آثار باید به آدرس contest@tschuttiheft.li ایمیل شوند.
هر شرکت کننده تنها یک تاثر می‌تواند ارسال کند. در مواردی که چند فایل ارسال شود، فقط فایل اول مورد بررسی قرار می‌گیرد.
یک ایمیل تأیید شرکت در مسابقه در طول یک هفته بعد از ثبت اثر برای شرکت کنندگان ارسال می‌شود.

توافقنامه شرکت در مسابقه

شرکت کنندگان موافقت می‌کنند که یک تیم کامل برای آلبوم جمع آوری شده طراحی کنند. مبلغ جایزه تنها در صورتی پرداخت می‌شود که هنرمند برگزیده با طراحی یک تیم کامل مواقت کند. علاوه بر آن شرکت کنندگان شخصا مسئولیت آن را بعهده دارند که مطمئن شوند اثر هنری ارسال شده هرگونه علامت تجاری، مجوز یا هر قانون دیگری را زیر پا نگذاشته باشد.
قوانین حق انتفاع

با ارسال اثر، هنرمند به نشریه حق هرگونه استفاده بی قید و شرط و بدون هرگونه محدودیت زمانی و مکانی از آن (از جمله گزارش‌های ژورنالیستی، تبلیغات خود و/یا تولید مجدد آن در نشریات یا نمایشگاه ها) را به tschutti heftli می‌دهد.
انتخاب اولیه

در صورتیکه آثار بسیار زیادی ارسال شوند، tschutti heftli این حق را دارد که گزیده‌ای از آثار ارسالی را که بر اساس معیارهای کیفی نشریه انتخاب خواهند شد، به برای داوری به هیئت داوران ارائه کند. هیچ مکاتبه‌ای درباره این رقابت مگر در موارد دادگاهی انجام نمی‌شود.
فرآیند انتخاب
بخش اصلی

هر یک از اعضای تیم داوری، یک هنرمند را برای طراحی یکی از تیم‌های جام جهانی 2018 انتخاب می‌کند که شامل 11 بازیکن به اضافه مربی و نشام = مجموعا 13 استیکر برای آلبوم خواهد بود. بعلاوه، هر یک از این هنرمندان 300 فرانک سوییس بصورت وجه نقد دریافت می‌کنند. در کنار علاقندی‌های آن‌ها، هر یک از اعضای داوران چهار هنرمند دیگر را بعنوان نامزد معرفی می‌کند. سپس از این فهرست، تیم tschutti heftli سایر هنرمندان را برای طراحی تیم‌های آلبوم جام جهانی سال 2018 نشریه انتخاب خواهند کرد. این هنرمندان برگزیده هر یک 100 فرانک سوییس بصورت وجه نقد دریافت می‌کنند.

مهم: جایزه نقدی تنها درصورتی به برنده پرداخت خواهد شد که با طراحی یک تیم کامل برای آلبوم موافقت کند. داوری در سپتامبر 2017 انجام می‌شود. به برندگان بطور شخصی تا اکتبر 2017 پیام داده خواهد شد و آثار آن‌ها در صفحه فیس بوک نشریه و سایر کانال‌های ارتباطی نمایش داده می‌شود. هنرمندان از نوامبر 2017 تا ژانویه 2018 زمان دارند تا تیم خودشان را طراحی کنند.
بخش زیر 13 سال

از میان همه آثار ارسالی، یک هیئت داوری با هدایت تیم tschutti heftli، یازده اثر را انتخاب خواهند کرد. به برندگان تا انتهای اکتبر 2017 اطلاع داده خواهد شد و آثار آن‌ها در فیس بوک و سایر کانال‌های ارتباطی نمایش داده می‌شود.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR