اطلاعیه فراخوان دومین رویداد هنری درختستان

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان دومین رویداد هنری درختستان توسط سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز منتشر شد.

■ مهلت: 25 بهمن ■

به گزارش روابط عمومی و‌ اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، رویداد هنری درختستان که با هدف استفاده از توان هنرمندان برای جلب توجه شهروندان به موجودیت درختان و اهمیت ارزش ماهیتی آن‌ها طراحی شده است.
گفتنی است هنرمندانی که مایل به شرکت در این رویداد هنری هستند می‌بایست طرح پیشنهادی خود را در قالب تصویر ماکت، طراحی و یا شرح ایده به همراه رزومه کاری، حداکثر تا تاریخ 25 بهمن ماه به ایمیل انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران به آدرس anjoman1392@yahoo.com با ذکر عنوان (مربوط به فراخوان درختستان) ارسال نمایند.
علاوه بر این هنرمندان می‌توانند تصویر درخت مورد نظر خود را (واقع در محدوده چهارراه ولیعصر تا میدان تجریش) به ضمیمه ارسال نمایند و در عین حال از متریال‌ها و شیوه‌های مختلف بیانی در اجرای آثار استفاده نمایند.
لازم به ذکر است به منظور حفظ کلیت موجود درختان، هنرمندان تنها مجازند حداکثر 15% از حجم آن را کاهش دهند.
گفتنی است تمرکز این دوره درختستان بر درختان بریده شده خیابان ولیعصر خواهد بود که به دلیل خشکیدگی، فرسودگی، رشد کج و… در دوره‌های متناوب از چرخه حیات خارج شده اند؛ توجه به کیفیات نمادین آن‌ها و استفاده از قابلیت‌های رسانه مجسمه در جهت بازیابی هویت ارزشمند این درختان از اهداف این پروژه هنر شهری است.
علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه واقع در خردمند جنوبى ،کوچه نوشهر، پلاک 15، طبقه اول _ انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران ارسال کنند.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR