اطلاعیه فراخوان حجم|طراحی و ساخت آثار حجمی نوروز 96 شهر اصفهان

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان طراحی و ساخت آثار حجمی نوروز 96 شهر اصفهان توسط سازمان زیباسازی شهر اصفهان منتشر شد.

■مهلت: 10 دی■

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان، طراحی و ساخت آثار حجمی ویژه نوروز 96 در موضوعات «مادر» با تکنیک آزاد و «استقبال از بهار» با تکنیک مجسمه‌های بادی فراخوان شد و هنرمندانی که مایل به ساخت طرح‌های برگزیده خود باشند باید مشخصات طرح خود شامل (ابعاد، متریال، اهداف طرح و روش اجرا) را به طور کامل ارائه کنند.
با توجه به اینکه آثار مذکور به صورت موقت در ایام نوروز سال 1396 مورد بهره برداری قرار می‌گیرد این آثار حجمی علاوه بر حداقل یک ماه ماندگاری مفید در فضای باز شهری بایستی از حداقل هزینه نیز برخوردار باشند.

[irp] علاقمندان می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود را حداکثر تا تاریخ 10/10/ 95 به صورت طرح یا عکس در قالب فرمت jpg به همراه سابقه کاری به سازمان زیباسازی شهر اصفهان ارسال کنند و محدودیتی نیز در تعداد طرحهای ارسالی وجود ندارد.
تمامی شرکت‌ها و کارگاه‌های فعال در زمینه مجسمه‌های بادی به منظور ساخت طرح‌های برگزیده می‌توانند سابقه کاری خود را تا 10 دی ماه امسال به سازمان زیباسازی شهر اصفهان به نشانی اصفهان، خیابان کاوه، جنب آتش نشانی، کوچه شهید جوراب دوز ارسال نمایند.
همچنین سازمان زیباسازی آمادگی دارد تا در صورت تمایل هنرمند، امتیاز طرح‌های برگزیده را خریداری و نسبت به ساخت اثر اقدام نماید.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن 34398800 -031 تماس حاصل کنند.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang