اطلاعیه فراخوان جشنواره عکس و فیلم کوتاه «روایت زندگی ایرانی»

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان جشنواره عکس و فیلم کوتاه «روایت زندگی ایرانی» توسط فرهنگسرای ابن سینا منتشر شد.

■مهلت: 15 آذر■

به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه دو و فرهنگسرای ابن سینا، در این جشنواره شهروندان گرامی می‌توانند عکس و فیلم‌های کوتاهی که روایت تصویریشان از سبک زندگی ایرانی-اسلامی است و دیدن آن‌ها می‌تواند در روش زندگی دیگران موثر باشد و همچنین برخی از سوژه‌هایی که از میان موضوعات بسیار ساده زندگی نشات می‌گیرد را جهت شرکت در این جشنواره ارسال نمایند.

کلیه سوژه‌های جالب از فیلم‌ها و عکس‌هایی که با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی از قبیل خانواده، مساجد محله،فرزندان، جلسات دید و بازدید فامیل و دوستان …، توسط دوربین گوشی همراه و دوربین‌های دیگر خلق شده، مورد قبول و مشمول شرکت در مسابقه است.

همچنین اگر سوژه جالبی رو دیدید و به دلتان نشست از آن عکس و یا فیلم کوتاه تهیه کنید و به همراه توضیح کوچکی از آن به شماره …………….ارسال نمایند.

مقررات شرکت در جشنواره:

1- هر متقاضی در بخش فیلم می‌تواند 2 فیلم با حداکثر120 ثانیه و در بخش عکس 3 قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس،نوع و مدل گوشی را، به شماره تلگرام 09034099882 و یا اینستاگرام #zendegi_irani بارگزاری نمایند.

2-پردازش تصاویر در حد تصحیح رنگ و کادر لازم است تا جائیکه خدشه‌ای به اصل عکس وارد نکند.

3-عکس‌های منتخب جهت استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی، انتشاراتی و اطلاع رسانی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.

4-رای هیات داوران قطعی و اعتراضی به آن پذیرفته نیست.

5-به عکس‌های ارسالی بیش از 3 قطعه و فیلم‌ها بیش از 2 عدد فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

6-ارسال اثر و شرکت در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی فیلم‌ها وعکس هاست. در صورت اثبات خلاف این، فیلم وعکس حذف می‌شود و عواقب حقوقی آن به عهده ارسال کننده اثر می‌باشد.

7-شرکت در جشنواره به معنی پذیرش مقررات این فراخوان است.

8-تصمیم گیری درباره مسایل پیش بینی نشده جشنواره بر عهده برگزارکننده خواهد بود.

[irp]

گاه شمار جشنواره:

آخرین مهلت ارسال آثار: 15 آذر ماه 1395

داوری آثار: 20 آذر ماه 1395

اعلام نتایج و اهدای جوایز: دی ماه 1395

تهران / شهرک قدس(غرب)/میدان صنعت/ خیابان خوردین/ خیابان ایران زمین شمالی/ فرهنگسرای ابن سینا

کدپستی: 1465943531

تلفن: 8-88366366

علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند همه روزه از ساعت 8 تا 17 به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس فاز یک خیابان ایران زمین شمالی مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 8-88366366 تماس بگیرند.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang