اطلاعیه فراخوان پوستر|پنجمین رقابت بین‌المللی پوستر رگی: موسیقی عالی جاماییکایی

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان پنجمین رقابت بین‌المللی پوستر رگی: موسیقی عالی جاماییکایی منتشر شد.

■مهلت: 12 بهمن■
معرفی جشنواره

علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ اول نوامبر 2016 (ساعت 12 به وقت EST)،تا 31م ژانویهٔ 2017 (ساعت 12 به وقت EST) برای شرکت در این رقابت اقدام بفرمایند.100 اثر برگزیده‌شده توسط هیئت داوران در نمایشگاه «هنر رگی» در سراسر جهان به نمایش گذاشته‌ می‌شود.نمایشگاه‌های «هنر رگی» به عنوان پلتفورمی برای به اشتراک گذاشتن چشم‌انداز موزهٔ بزرگداشت هنر رگی (واقع در کینگستون جاماییکا) سرپرستی و ارائه می‌شوند.
هدف جشنواره

هدف از برگزاری رقابت بین‌المللی پوستر رگی،ایجاد آگاهی از جنبهٔ مثبت موسیقی رگی و گرامی‌داشت دست‌آورد‌های جهانی موسیقی رگی و تاثیرش بر جهان است.شرایطی که در این رقابت درنظر گرفته شده شامل تمامی ژانر‌های موسیقی جاماییکایی می‌شود.که از جملهٔ آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: اسکا،راک استدی،روتز رگی،داب،دنس‌هال و سیستم صوتی منحصر به فرد جاماییکا.ما به دنبال استعداد شما و خلاقیت بصری‌تان هستیم.و بسیار مشتاقیم ببینیم طراحان برای نشان دادن انرژی و پرنیان موسیقی رگی چه می‌کنند. هدف ساده است: پوستری در مورد موسیقی رگی طراحی کنید.باقی آن به تخیل خودتان بستگی دارد.شما محدودتی برای استفاده از تم‌ ژانر‌های مختلف رگی که در بالا نیز ذکر کردیم،ندارید.موفق باشید!
شرکت‌کنندگان

شرکت در این رقابت برای تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان جهان آزاد است.
هنرمندان و طراحان شرکت‌کننده می‌توانند هرتعدادی از آثار خود را که تمایل دارند برای شرکت در مسابقه ارسال نمایند.آثار ارسالی نباید قبلا در اینترنت،شبکه‌های اجتماعی و.. منتشر شده‌باشند.

[irp] حقوق

حقوق پوستر‌ها به طور کامل به هنرمندان و طراحانشان تعلق دارد.رقابت بین‌المللی پوستر رگی اجازهٔ تولید دوباره و پخش آثار برگزیده، به اندازهٔ محدود(کمتر از 1500 کپی) را به عنوان سوم شخص دارد.این آثار در ابعاد 50 در 70 چاپ می‌شوند.همچنین اجازهٔ چاپ کاتالوگ یا کتاب این آثار را در تعداد نامحدودی به هدف ارائه در نمایشگاه‌ها دارد.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang