اطلاعیه فراخوان کارتون جشنواره بین‌المللی مجارستان

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان کارتون جشنواره بین‌المللی مجارستان منتشر شد.

■مهلت: 25 آبان■

به گزارش هنر آنلاین، موسسه هنری Karakter Kommunikációs Iroda از تمامی هنرمندان، کارتونیست‌ها، گرافیست‌ها و تصویرگران جهان با سن بالاتر از 14 سال دعوت به عمل می‌آورد تا در این رقابت بین‌المللی شرکت کنند.
موضوع این جشنواره؛ “آن دسته از مردمانی که علایق و سلایق خود را بر زندگی بر روی زمین ترجیح می‌دهند، در اشتباه هستند” است، برخی از مردم برای رسیدن به آرزو و علایق خود اقدام به تخریب، خواسته و یا ناخواسته زمین می‌کنند. آیا این افراد حق این چنین کاری را دارند؟
هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر تا 3 اثر از طریق پست و یا ایمیل به جشنواره ارسال کند. سایز و اندازه آثار پستی باید A3 بوده و آثاری که از طریق ایمیل فرستاده می‌شود می‌بایست با فرمت JPG و وضوح 300 DPI و در اندازه بین 2500 تا 3500 پیکسل ارائه شوند. آثاری که قبلا منتشر شده نمی‌تواند در جشنواره شرکت کند. همراه آثار باید نام، نام خانوادگی، نام اثر، آدرس، شماره تماس و ایمیل هنرمند با فرمت DOC TXT ارسال شود.
گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار به نفر اول 300 یورو، نفر دوم 200 یورو و به نفر سوم 100 یورو به عنوان جایزه اهدا می‌کند. ضمنا آثار منتخب به صورت نمایشگاه در معرض عموم قرار خواهد گرفت.

[irp]

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ سه‌شنبه 25 آبان ماه 1395 فایل زیر را دانلود نمایند.
http://zoldbicikli.hu/wp-content/uploads/2016/06/Can-you-afford-it_2016_angol_.pdf
آدرس پستی: Sopron, Pf. 101, 9401, Hungary
آدرس ایمیل : palyazat@zoldbicikli.hu

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang