اطلاعیه فراخوان مقاله دومین کنفرانس بین المللی نخبگان عمران،معماری و شهرسازی در لندن

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان مقاله دومین کنفرانس بین المللی نخبگان عمران،معماری و شهرسازی در لندن منتشر شد.

■مهلت: ۱۰ آبان■
معرفی

پس ازبرگزاری موفق دوره اول کنفرانس بین المللی نخبگان عمران، معماری و شهرسازی درتاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ در تهران – ایران ، کمیته اجرایی در صدد است دومین دورهاین کنفرانس را با هدف ارائه و معرفی آخرین تجربیات و دستاوردهای پژوهشی و کاربردی در زمینه های مختلف عمران، معماری و شهرسازی، تبادل اطلاعات بین نخبگان، اساتید دانشگاهی و متخصصان، ارائه آخرین روش ها و فرآیندهای بهبود و افزایش کارایی این حوزه تخصصی و معرفی تحقیقات روز ایران و جهان و بررسی چالش­های علمی و اجرایی در فرایند کاربرد آنها از تمام مناطق جغرافیایی، در سطوح محلی،ملی، منطقه­ ای و بین ­المللی، در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۵ مطابق با ۱۵ Nov 2016 در لندن – انگلستان برگزار نماید.
مجموعه بین المللی کارین درطی سال­های اخیر همایش­ها و کنفرانس­های موفقی را با مشارکت دانشگاه­های معتبری مانند:

Istanbul Sabahattin Zaim University
Istanbul Medeniyet University
Kaunas University of Technology
University of Nottingham

و مشارکت اساتید مطرحی از کشورهای ایران، انگلستان، آمریکا، امارات متحده عربی، اتحادیه اروپا، کانادا، ترکیه ومالزی برگزار نموده است که پذیرای شرکت کنندگانی از ۲۰ کشور از ۵ قاره به ویژه از کشورهای کانادا، مکزیک، فرانسه، ایتالیا، آلمان، آمریکا، کره جنوبی، هند، بنگلادش، امارات متحده عربی، استرالیا، مالزی، ترکیه، گرجستان، جمهوری آذربایجان، لیتوانی، هلند وایران برگزار کرده است.
در این راستا کمیته علمی واجرایی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت می نمایند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یازمینه های مرتبط می باشد به صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. علاوه بر این، علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.

[irp] محل برگزاری

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند دانشگاه London SouthBank (LSBU) میزبان دومین دوره کنفرانس بین المللی نخبگان عمران، معماری وشهرسازی می باشد.
محورهای همایش
فراخوان مقاله دومین کنفرانس بین المللی نخبگان عمران،معماری و شهرسازی در لندن

برای اطلاع از جدیدترین رویدادها و فراخوان های عرصه فرهنگ و هنر ، می‌توانید از همین حالا با گالری لیلیت همراه شوید.

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X