اطلاعیه فراخوان بین‌المللی تصویرسازی کتاب سال 2017 «خانه تصویرسازی»

لینک وب‌سایت

« این رویداد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید »

فراخوان تصویرسازی کتاب سال 2017 موسسه «خانه تصویرسازی|House of Illustration» و «انجمن برگ|The Folio Society» منتشر شد.

[restrict paid=true]

■ مهلت: 27 دی ■

این جشنواره با هدف شناسایی و پیشرفت استعدادهای نو در تصویرسازی است. رقابت در این جشنواره برای تمان تصویرگران بالای 18 سال، حرفه‌ای و دانشجو، آزاد است و آثاری پذیرفته می‌شود که قبلا توسط «Folio Society» منتشر نشده باشند.
در رقابت امسال از شرکت کنندگان درخواست می‌شود 3 اثر تصویرسازی و یک طراچی جلد برای کتاب «منسفیلد پارک|Mansfield Park» اثر «Jane Austen» ارسال کنند. این کتاب به فارسی هم ترجمه شده است که می‌توانید از طریق گوگل درباره داستان آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.
شخص برنده جایزه‌ای به مباغ 5000 یورو دریافت می‌کند تا یک مجموعه نه تایی تصویرسازی. یک طرح جلد برای کتاب ارائه کند. اثر وی در سال 2017 توسط «Folio Society» منتشر خواهد شد. پنج نفر راهیافته به مرحله نهایی، هر کدام 500 یورو پول نقد دریافت می‌کنند. سه جایزه از شش جایزه مربوط به بخش دانشجویی است.
این رقابت، اولین بار در سال 2011 برگزار شد و در آن هزاران اثر از 44 کشور دریافت شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رقابت پیشین، به وبسایت برندگان پیشین مراجعه کنید.

[irp] نحوه ثبت نام

برای شرکت در این رقابت شما باید کتاب «Mansfield Park» اثر «Jane Austen» را مطالعه کنید و سپس برای سه صحنه متفاوت از آن تصویرسازی کرده و یک طراحی جلد نیز خلق کنید. شما می‌بایست سه تصویرسازی و یک طرح جلد را تا ساعت 9صبح روز 16 ژانویه 2017 معادل 27 دی 1395 از طریق بسایت جشنواره ارسال کنید. آثاری که بعد از این تاریخ ارسال شوند، پذیرفته نمی‌شوند.
اجرای سه تصویرسازی: هر کدام از آثار باید مربوط به یک صحنه مجزا از داستان باشد. تصویرسازی‌ها باید بصورت عمودی (Portrait) خلق شده باشند و اثر ارسالی باید اثر کامل شده باشد. لطفا قبل از آغاز کار، « فایل ضوابط تصویرسازی سال 2017 » را به دقت مطالعه کنید.
طراحی یک جلد کتاب: به همراه یه تصویرسازی ارائه شده، شرکت کنندگان باید یک طرح طراجی جلد نیز ارائه کنند. این طراحی باید با سبک سری تصویرسازی‌های ارائه شده یکسان باشد. لطفا قبل از آغاز کار، فایل‌های راهنمای زیر را به دقت مطالعه کنید. درصورتیکه ضوابط را پیگیری نکنید، ثبت نام شما مورد قبول قرار نمی‌گیرد. فایل‌های دستورالعمل ها:
ضوابط طراحی جلد کتاب سال 2017
تمپلت طراحی جلد ـ طرح (لیات) تکنیکی
تمپلت طراحی جلد ـ (لیات) ارائه

ثبت نام آنلاین

ثبت نام تنها از بصورت آنلاین و از طریق وبسایت مسابقه انجام می‌شود.
شما ابتدا می‌بایست ثبت نام کنید. پس از آن برای شما یک ایمیل تأییدیه حاوی جزئیات ورود به وبسایت ارسال می‌شود.
لطفا اگر ایمیل بالا را بلافاصله دریافت نکردید، پوشه Spam خودتان را بررسی کنید.
فرم آنلاین به شما امکام ویرایش جزئیات تماس و نیز توضیحاتی برای تصاویر آپلودی شما می‌باشد.
برای ثبت نام روی « این لینک » کلیک کنید.

ذخیره و ارسال تصاویر و توضیحات تصاویر

برای آپلود در این سایت، تصویرسازی‌ها می‌بایست دارای 150-155dpi باشند.
فرمت تصاویر باید JPEG با کیفیت 8 باشد.
تصویرسازی‌ها و طراحی جلد شما باید در یک ثبت نام ارسال شوند.
اگر به ضوابط فوق و راهنمای تصویرسازی توجه نشود، ممکن است آثار شما فاقد شرایط لازم قلمداد شوند.
لطفا از آثارتان یک نسخه با کیفیت بالا داشته باشید. درصورتیکه برنده رقابت شوید، این فایل‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند.
برای ثبت نام در رقابت، « اینجا » کلیک کنید.

خواندن و قبولی شرایط و ضوابط

همه شرکت کنندگان باید بالای 18 سال سن داشته باشند و قبلا اثرشان توسط «The Folio Society» منتشر نشده باشدو
با ارثال اثر به این رقابت، شما تأیید می‌کنید که « شرایط و ضوابط » را خوانده، متوجه شده اید و با آن موافق هستید.

پرداخ هزینه ثبت نام

هزینه عمومی شرکت در رقابت 25 یورو است.
هزینه شرکت دانشجویان در رقابت 15 یورو است. برای شرکت در این بخش باید بتوانید مدارک دانشجو بودن خودتان را ارائه کنید.
پس از اینکه که شما فرم ثبت نام را تکمیل کردید و شرایط و ضوابط را قبول کردید، شما به صفحه پرداخت پی پال هدایت می‌شوید تا هزینه ثبت نام خودتان را بپردازید. اگر شما حساب پی پال ندارید، می‌بایست اول یک حساب برای خودتان ایجاد کنید.

تأیید

پس از دریافت وجه و ثبت موفقیت آمیز ثبت نام شما، از طرف وبسایت جشنواره برای شما ایمیل تأییدیه ارسال می‌شود.

مهلت ثبت نام

آخرین مهلت ثبت نام 9 صبح زمان منطقه‌ای روز 16 ژانویه 2017 خواهد بود. برگزارکنندکان شدیدا توصیه می‌کنند که ثبت نام خودتام را زودتر تکمیل کنید تا از درگیر شدن در مشکلات لحظه آخر جلوگیری کنید. ترافیک شدید اینترنتی می‌تواند موجب کاهش سرعت وبسایت شود.

درباره کتاب

کتاب معرفی شده برای رقابت سال 2017، «منسفیلد پارک|Mansfield Park» اثر «Jane Austen» است. همانگونه که اشاره شد این کتاب به فارسی هم ترجمه شده است و می‌توانید برای شرکت در این رقابت، آن را خریداری کنید.

سرتامس برترام برای کمک به زن برادرش، که درگیر عسرت بزرگی شده است، دختر برادرش، فانی پرایس، را نزد خود می‌آورد و در کنار فرزندان خود تام، ادموند، ماری و جولی بزرگ می‌کند. غم و رنج فانی به علت جدا شدن از خانواده خیلی زود، بر اثر محبی که دومین پسر عمویش ادموند به او ابراز میدارد، تخفیف می‌یابد. سالها سپری می‌شود و وضعیت مالی سربرترام دیگر چون گذشته شکوفا نیست و او مجبور می‌شود که برای کار مدتی طولانی به هند سفر کند. در غیاب او، ماری با آقای راشوورث نامزد می‌شود که جوانی ثروتمند اما بی ارزش است و در حوالی منسفیلد، محل زندگی خانواده برترام، ملکی دارد. خواهر زن و برادر زن کشیش محل، مری و هنری کرافورد، نزد او می‌آیند و ادموند شیفته مری می‌شود و …( منبع: کتابناک)

داوران

رقابت سال 2017 بهترین تصویرسازی سال توسط یک هیئت متخصص که توسط Folio Society و House of Illustration انتخاب می‌شوند داوری خواهد شد. داوران در دسامبر 2016 معرفی می‌شوند.

پرسش و پاسخ‌های متداول

برای خواندن سوال بیشتر پرسیده شده و پاسخ آن‌ها به « این صفحه » مراجعه کنید.

برندگان سال‌های قبل

برنده رقابت سال 2011
برنده رقابت سال 2012
برنده رقابت سال 2013
برنده رقابت سال 2014
برنده رقابت سال 2015
برنده رقابت سال 2016

اطلاعات این رقابت را بطور کامل و با تمام جزئیات ترجمه کردم. امیدوارم در فهرست برندگان، امسال نام یک هنرمند ایرانی را مشاهده کنیم. ان شاالله.

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang