fa
ar en fa fr ru
tr
لیلیت با بیش از ۴۰ هزار بازدید در هر شبانه روز از سراسر ایران و جهان و حضور در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای اهالی هنر فراهم نماید.
رزرو نمایشگاه〕 〔ثبت اهالی هنر〕 〔تبلیغات〕 〔فراخوان و رویداد
لیلیت ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان اسناد و املاک کشور می‌باشد. 
fa
ar en fa fr ru
tr

هندریک اورکمپ

Hendrick Avercamp

گالری آثار هنری مشاهیر نقاشی کلاسیک نقاشی سنتی نقاشی دیجیتال طراحی فتوگرافی
اینستاگرام گالری لیلیت

هندریک اورکمپ Hendrick Avercamp در 27 ژانویه 1585 در آمستردام متولد شد. او در اواخر قرن شانزدهم متولد شد، درگذشت او در 15 می‌1634 می‌باشد. او یک نقاش هلندی بود.
جایی که او زیرنظر نقاش دانمارکی در سالهای Pieter Isaacks) 1660-1569) و احتمالا با David Vinckboons آموزش دید. در سال 1608، او از آمستردام به کامپن، در استان افریسل نقل مکان کرد. او از محبوبیت زیادی برخوردار بود و نقاشی‌های خود را، که بسیاری از آن‌ها با آب رنگ کار شده بودند به قیمت بالایی فروخت که در آلبوم‌های جمع آوری شده قرار می‌گرفت.

اورکمپ ناشنوا و لال بود و به عنوان “Mute of Kampen” (کامپن بی صدا) شناخته شده بود.

او نمایشگاه کار خود را تحت عنوان “عصر یخبندان کوچک” ارائه کرد.

سرانجام 15 می‌1634 در سن 49 سالگی چشم از جهان فروبست.

گردآوری: طاهره ترابی فراهانی

برترین آثار

خرید اثر هنری زیبا کلاسیک قدیمی بهترین هنرمندان معروف و مشهور برترین آثار مدرن جدید شیک باکلاس گران قیمت دکوراسیون تزیینی تزئینات چشمگیر خرید دیوار فروش عید عیدانه عیدی هدیه تولد جشن منحصر به فرد آنتیک تابلو نقاشی و عکس قشنگ و خوشگل ارزان و با قیمت مناسب سفارش رایگان با ارسال به سراسر کشور ایران استان تهران شهرستان قاب چوبی و فلزی چراقدار و مدل نور اتاق خواب سالن پذیرایی هال راهرو رستوران آشپزخانه غذاخوری محوطه داخلی دیواری فروشگاه گالری نگارخانه نمایشگاه