بالتازار فن دراست

Balthasar van der Ast

گالری آثار هنری مشاهیر کلاسیک سنتی دیجیتالی طراحی فتوگرافی
ads نمایشگاه‌ها
اینستاگرام گالری لیلیت

بالتازار فن دراست Balthasar van der Ast متولد 1593 یا 1594 در میدلبرگ در جنوب هلند بود. او هنرمند سرشناسی در عصر طلایی هلند بود. پدر او یک فروشنده پشم بود که همسر خود را از دست داده بود. بالتازار فن دراست تا سن بیست و پنج سالگی تولدش ثبت نشده بود. در 30 ژوئن 1618 در یک اقدام قانونی توسط برادر بزرگترش یعقوب تاریخ تولد او به ثبت رسید.
او پدرش را در سال 1609 از دست داد به همراه خواهر بزرگترش و برادرش که نقاش برجسته‌ای بود نقل مکان کردند. او در فوریه 1633 با مارگریتا جانس ون بایرن ازدواج کرد. آن‌ها دو فرزند داشتند، ماریا و هلنا و در دلفت زندگی میکردند.
او در سال 1657 درگذشت.
تعدادی از نقاشی‌های او در موزه بیرمنگام نگهداری می‌شود مانند زندگی گلها، میوه‌ها، پوسته‌ها و حشرات.

گردآوری: طاهره ترابی فراهانی

خرید اثر هنری زیبا کلاسیک قدیمی بهترین هنرمندان معروف و مشهور برترین آثار مدرن جدید شیک باکلاس گران قیمت دکوراسیون تزیینی تزئینات چشمگیر خرید دیوار فروش عید عیدانه عیدی هدیه تولد جشن منحصر به فرد آنتیک تابلو نقاشی و عکس قشنگ و خوشگل ارزان و با قیمت مناسب سفارش و ارسال به سراسر کشور استان تهران شهرستان ایران قاب چوبی و فلزی چراقدار و مدل نور اتاق خواب سالن پذیرایی هال راهرو رستوران آشپزخانه غذاخوری محوطه داخلی دیواری فروشگاه گالری نگارخانه نمایشگاه

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang