گالری آثار هنری مشاهیر کلاسیک سنتی دیجیتالی طراحی فتوگرافی
ads نمایشگاه‌ها
اینستاگرام گالری لیلیت

هندریک آرتز Hendrick Aerts یک نقاش و طراح فلاندی بود که اغلب آثار نقاشی‌های وی در زمینه معماری بناهای ساختمانی بوده است. این هنرمند در گدانسک و پراگ فعال بود و با نام‌های دیگری همچون: هندریک آرتس، هنریک آرتز، هنریس آریسسل، هنریک هنر، هنریکس اریسسل نیز شناخته می‌شود.

در ابتدا تصور می‌شد که او اهل شهر لیل (فرانسه) بوده باشد، که در زمان تولد او بخشی از هلند جنوبی بوده است. تحقیقات اخیر، به ویژه که توسط برنارد ورمت انجام شده است، فرضیه‌های قبلی در مورد زندگی این هنرمند را مورد سوال قرار داد و در حال حاضر گفته می‌شود که هندریک آرتز بومی مکهلن بوده است. فقط چند نقاشی از آثار هندریک آرتز حفظ شده است. از میان آثار وی اولین کار و آخرین کار بسیار شناخته شده‌تر است .
از سال 1599 به نظر می‌رسد که آرتز به گدانسک بازگشت، جایی که او احتمالا در سال 1603 درگذشت .

گردآوری: طاهره ترابی فراهانی

خرید اثر هنری زیبا کلاسیک قدیمی بهترین هنرمندان معروف و مشهور برترین آثار مدرن جدید شیک باکلاس گران قیمت دکوراسیون تزیینی تزئینات چشمگیر خرید دیوار فروش عید عیدانه عیدی هدیه تولد جشن منحصر به فرد آنتیک تابلو نقاشی و عکس قشنگ و خوشگل ارزان و با قیمت مناسب سفارش و ارسال به سراسر کشور استان تهران شهرستان ایران قاب چوبی و فلزی چراقدار و مدل نور اتاق خواب سالن پذیرایی هال راهرو رستوران آشپزخانه غذاخوری محوطه داخلی دیواری فروشگاه گالری نگارخانه نمایشگاه

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang