تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کمدین

 معرفی/ بیوگرافی:

محمدرضا خسروی (به انگلیسی: MohammadReza Khosravi) هنرمند ایرانی، متولد دی ماه 1349 در شهر فریدونکنار استان مازندران است.

آقای محمدرضا خسروی، از هنرمندان بازیگر سرشناس ایران می‌باشد.

اولین حضور محمدرضا خسروی در جلوی دوربین به سال 1351 برمیگردد . خسروی اولین بار در فیلم سینمایی نواب به کارگردانی جواد طاهری به عنوان بازیگر حضور داشته است.

یکی از مهمترین کارهایی که باعث دیده شدن این بازیگر شد سریال خنده بازار است که از تلویزیون پخش میشد.

محمدرضا خسروی سال 1349 در سریال خنده بازار نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با شهاب عباسی همکاری داشته است

همسر محمد رضا خسروی خانم معماریان نیز بازیگر و منشی صحنه می باشند. این دو هنرمند در تهران و هنگام کار در سریال مادر باهم آشنا شده اند که این آشنایی در نهایت به ازدواج ختم شد.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:
khosravi_official

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم
لطفا دستگاه خود را بچرخانید