fa
ar en fa fr ru
tr
لیلیت با بیش از ۴۰ هزار بازدید در هر شبانه روز از سراسر ایران و جهان و حضور در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای اهالی هنر فراهم نماید.
رزرو نمایشگاه〕 〔ثبت اهالی هنر〕 〔تبلیغات〕 〔فراخوان و رویداد
لیلیت ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان اسناد و املاک کشور می‌باشد. 
fa
ar en fa fr ru
tr

هانس فون آاچن

Hans von Aachen

گالری آثار هنری مشاهیر نقاشی کلاسیک نقاشی سنتی نقاشی دیجیتال طراحی فتوگرافی
اینستاگرام گالری لیلیت

هانس فون آاچن یا هانس فون آخن Hans von Aachen (زاده 1652 – درگذشت 1615) میلادی، یک نقاش آلمانی بود که یکی از نمایندگان برجسته سبک “منریسم شمالی” محسوب می‌شود.

هانس فون آاچن هنرمند چند منظوره و یک سازنده بود که در بسیاری از ژانرها نیز کار میکرد. او به عنوان یک نقاش پرتره شاهزادگان و اشرافیت موفق شناخته می‌شد و نقاشی‌های مذهبی و اسطوره‌ای و تمثال را به تصویر می‌کشید. همچنین او برای مهارت در خلق تصاویر گل‌ها شهرت یافت و به شدت از طرفدار اصلی خود، امپراتور رودلف دوم که از آثار وی لذت می‌برد مورد تحسین و تمجید قرار گرفت. فون آاچن معمولا در مقیاس کوچک کار میکرد و بسیاری از آثار او نقاشی کابینت روی مس است.

حضور او در مراکز مهم هنری زمان خود، باعث توزیع گسترده‌ای از نقاشی‌هایش شد به گونه‌ای که پس از معروف شدن طرح‌های وی و شخصیت دوستانه‌ای که داشت در طول عمر خود به شهرت بین‌المللی‌اش کمک نمود.

زندگی و کار هانس فون آاچن معروف به “خرس منحصر به فرد” به انتقال فرهنگی بین شمال و جنوب و مرکز اروپا در اواخر قرن 16 و اوایل 17 اشاره دارد. پس از آموزش در سنت Netherlandish به ونیز ایتالیا نقل مکان کرد جایی که او حدود 14 سال زندگی کرد و به طور عمده مشغول کار بود. او در سال 1587 به آلمان رفت و سال‌های پایانی خود را در پراگ سپری نمود و در همانجا درگذشت. وی ترکیبی از سبک ندرلندیش رئالیسم را خلق نمود و در طول سفر خود را به یک نقاش منحصر به فرد به سبک نقاشی جدیدی مشهور کرد.

گردآوری: طاهره ترابی فراهانی

برترین آثار

خرید اثر هنری زیبا کلاسیک قدیمی بهترین هنرمندان معروف و مشهور برترین آثار مدرن جدید شیک باکلاس گران قیمت دکوراسیون تزیینی تزئینات چشمگیر خرید دیوار فروش عید عیدانه عیدی هدیه تولد جشن منحصر به فرد آنتیک تابلو نقاشی و عکس قشنگ و خوشگل ارزان و با قیمت مناسب سفارش رایگان با ارسال به سراسر کشور ایران استان تهران شهرستان قاب چوبی و فلزی چراقدار و مدل نور اتاق خواب سالن پذیرایی هال راهرو رستوران آشپزخانه غذاخوری محوطه داخلی دیواری فروشگاه گالری نگارخانه نمایشگاه