رها نسابه

Raha Nasabeh | Artist

تخصص:
نقاشی، نویسندگی رمان، نویسندگی نمایشنامه و فیلمنامه، طنز پردازی، خبرنگاری، گزارشگری، دوبلاژ و صداپیشگی، فوق دیپلم تربیت بدنی، و…

معرفی:
رها نسابه متولد ۱۹ مرداد ماه ۱۳۵۶ در شیراز است.

زندگینامه:
رها نسابه دوران کودکی و نوجوانی را در لار فارس گذراند و دوره دبیرستان را در رشته علوم انسانی به پایان رساند، بعد از آن دوران دانشجویی و جوانی را به شیراز رفت و در رشته فوق دیپلم تربیت بدنی تحصیل نمود.
وی با داشتن استعدادهای فراوان تجربیات کاری متفاوتی جدا از تحصیلات نیز داشته و دارد.
خانم رها نسابه مدتی خبرنگار و گزارشگر و طنز نویس روزنامه و مجلات بوده و در هنر دوبلاژ نیز آموزش دیده است. او همچنین در نویسندگی داستان طنز و رمان، نمایشنامه و فیلمنامه نیز دستی داشته است. او فعالیت هنری خود را در رشته نقاشی و دوره های فعالیت هنری را نزد اساتید معتبر در شیراز گذراند.

فعالیت هنری:
این هنرمند اولین فعالیت هنری خود را با گروهی از هنرمندان بر روی دیوارهای شهربازی مجتمع تجاری ستاره فارس در شیراز آغاز نمود و پس از آن در سالهای ۱۳۸۹ و ۱۳۹۱ و ۱۳۹۶ سه نمایشگاه نقاشی برگزار نمود و همچنان نیز به فعالیت هنری و خلق آثار نقاشی زیبا در حال ادامه است.
از کارهای ایشان میتوان به آثار ذیل اشاره نمود:
تابلوی نقاشی هفت دخترون
تابلوی نقاشی مادر
تابلوی نقاشی همدم
تابلوی نقاشی هوس
تابلوی نقاشی بانو

“شما را به بازدید از نمایشگاه آثار ایشان با عنوان « درغبار ستاره ها » دعوت می‌نمائیم”

برای اطلاع از قیمت ها و خرید آثار با اینستاگرام ایشان تماس حاصل نمائید

• نشانی:
ایران / شیراز

• اینستاگرام:
raaha_nh@

• تلگرام:
RAHA_00000000@

• ایمیل:
ghazale_nassabe@gmail.com

• رویدادهای جاری:

• رمزینه:
جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

معرفی ویژه هنرمندان معاصر ایرانی هنرمندکارت کارت هنرمند ایران ثبت صفحه اختصاصی شخصی راه های تماس اینستاگرام ارتباط آثار بیوگرافی زندگینامه سابقه کاری هنر آنلاین رزومه پروفایل رپورتاژ تبلیغ در شبکه های اجتماعی خصوصی و عمومی همه چیز درباره مشهور معروف و سرشناس سفارش وب سایت رسمی آرتیبیشن سوال آموزش iranian artists persian

دکمه بازگشت به بالا