تخصص/مهارت:

طراح و نقاش، شاعر ، نویسنده

 معرفی/ بیوگرافی:

مهرناز لامعی (به انگلیسی: Mehrnaz Lamei) هنرمند ایرانی، متولد دیماه 1355 هـ.ش است.

خانم مهرناز لامعی ، از هنرمندان ایران می‌باشد. ایشان همچنین دانشجوی دکترای زبان و ادبیات فارسی، علاقمند به شعر و موسیقی، طراحی و نقاشی است که بطور خودآموز بدون هیچ استاد و کلاس آموزشی و با تکیه بر مهارت و استعداد ذاتی خود هنر طراحی و نقاشی را در طول زندگی دنبال کرده است و تاکنون آثاری چشم‌گیر خلق نموده است.

خانم لامعی درباره هنر خود چنین گفته است:
«باتوجه به شرایط زندگی محدود خود در طی سالیان متمادی دنبال فرصت برای رسیدن به این امر مهم , بالاخره در ایام قرنطینه کرونا توانستم با تمام نگرانی‌ها و اضطراب؛ فرصتی برای علاقهٔ خود و شکوفایی این استعداد ذاتی و همواره خود قدم بردارم و تابلوهایی را خلق کنم که با هرکدام دنیایی از عشق و هنر و زیبایی را قدم به قدم جرعه به جرعه نوشیدم، به امید موفقیت همه هنرمندان»

از آثار ایشان می‌توان به مجموعه زیبای «با من بیا» اشاره نمود که با تکنیک سیاه‌قلم و در سبک «رئالیسم» می‌باشند، که به موضوعاتی نظیر: احساسات زنانه، عشق و… می‌پردازد.

مهرناز لامعی درباره نمایشگاه مجموعه آثار خود نوشته است: «هنر بیان احساس و عاطفه‌ی آدمی و برداشت او از زندگی و جهان هستی است.
وقتی وارد دنیای طراحی و نقاشی می‌شویم بی‌شک ذهن و نگاه ما در نگرش‌ها تغییر می‌کند با درک این جمله بود که من در دنیای هنر به سیاه و سفید اهمیت بسیاری دادم و از میان تمام سبک‌ها پا به دنیای سیاه قلم گذاشتم و دنیایی به مراتب زیبا و خیال انگیز را روبروی خود یافتم.
سیاه قلم در فرهنگ فارسی معین به نوعی نقاشی که در آن فقط از قلم و مرکب سیاه، ذغال یا مداد کار شده باشد و هیچ رنگ‌آمیزی نداشته باشد اطلاق می‌شود و این تعریف آنچنان کامل و قوی می‌باشد که دیگر جایی برای سخن نمی‌ماند.»

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• تلفن:

• اینستاگرام:
mehrnazlameii

• رویدادهای جاری:

با من بیا ¦ نمایشگاه آثار مهرناز لامعی

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم