محسن تیغ بخش (تیبا)

Mohsen Tigh'bakhsh (Tiba)

فهرست

💎 تبلیغ بنر اینستاگرام

تخصص:

طراح و نقاش، مجسمه ساز

 

معرفی:

محسن تیغ بخش با نام هنری تیبا (به انگلیسی: Mohsen Tigh Bakhsh) هنرمند ایرانی، متولد 1346 در تهران است.

 
آقای محسن تیغ بخش ساکن برلین آلمان از هنرمندان نقاش و مجسمه ساز سرشناس ایران می‌باشد.

 
محسن تیغ بخش در خانواده ای از طبقه متوسط ​​ایرانی بزرگ شد. پدرش پول خود را به عنوان کارمند به دست آورد و اوقات فراغت خود را به خانواده و علاقه خود به هنر اختصاص داد. اوایل ، تیبا علاقه وافری به نقاشی پدرش پیدا کرد و سعی کرد با انگشتان ریز خود از او تقلید کند. تیبا لذت استفاده از قلم مو و سر خوردن آن روی بوم “جادویی” را کشف کرد و در 6 سالگی دست به قلم مو زد.

 
اما تئاتر نیز بسیار به او خوش آمد. برای تئاتر مدرسه او نمایشنامه های خود را نوشت ، که با آنها برنده یک جایزه برتر منطقه ای و ملی در مسابقات تئاتر مدرسه شد.

 
محسن تیغ بخش در زمان جنگ ایران و عراق لباس رزم در جنگ حضور داشت، او از روزگار جان سالم به در برد و پس از بازگشت ، با صنعت احیاگر و تهیه کننده فرش آشنا شد.

 
تا سال 1993 ، تیبا با بازیابی فرش و نقاشی درآمد خود را بدست آورد. او هنوز اوقات فراغت خود را صرف تحقق ایده ها ، نقاشی تصاویر و رویای ایده ای جدید می کرد. یکی از آرزوهای او از دوران جوانی تسلط بر هنر نقاشی روی پوست (خال کوبی) بود.

 
تیبا تصمیم گرفت زندگی خود را به طور کامل به هنر اختصاص دهد و در سال 1993 سرزمین مادری خود را ترک کرد. او می خواست غرب را کشف کند ، خود را آموزش دهد و پیشرفت کند. در وطن وی ، امکان فعالیتهای فکری و هنری بسیار محدود بود.

 
در حالی که وی به عنوان یک مرمت گر حرفه ای فرش در تبعید ، به موازات دانش فنی در مورد فن آوری بافت ، به کار خود ادامه داد . با گذشت سالها ، به یک تبدیل شده است

 
متخصصان مشهور و حرفه ای در صنعت بافندگی از هر نوع. او اکنون توانست دانش گسترده و فنون آموخته شده خود را در آثار هنری خود ادغام کند تا سبک های هنری جدیدی خلق کند.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
http://tibart.de

 
• اینستاگرام:
tibart.berlin@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

گالری لیلیت بزرگترین استارتاپ هنری اپلیکیشن و دایرکتوری و پلتفرم عرصه هنر کشور ایران در سطح بین المللی جهت همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و هنر کیست معرفی ویژه هنرمندان معاصر ایرانی هنرمندکارت کارت هنرمند ایران ثبت صفحه اختصاصی شخصی راه‌های تماس خصوصی شماره همراه انجمن متولد اینستاگرام ارتباط آثار بیوگرافی زندگینامه راه‌های تماس خصوصی سابقه کاری هنر آنلاین رزومه پروفایل رپورتاژ تبلیغ در گذشت هنر شبکه‌های اجتماعی خصوصی و عمومی همه چیز درباره مشهور معروف و سرشناس سفارش وب سایت رسمی درگذشت آرتیبیشن سوال آموزش iranian artists persian

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
💎 تبلیغ بنر اینستاگرام
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR