سمیه درویشی
سمیه درویشی

سمیه درویشی

Somayeh Darvishi

فهرست

تخصص:

طراح و نقاش، نویسنده، شاعر

 

معرفی:

سمّیه درویشی (به انگلیسی: Somayeh Darvishi) هنرمند ایرانی، متولد 17 اسفند 1369 است.

 
خانم سمیه درویشی دانشجو دکتری حکمت متعالیه (فلسفه ملاصدرا) است. او بصورت خودآموخته در هنر نقاشی و طراحی فعالیت داشته و تاکنون توانسته آثاری متمایز و خاص خلق نماید.

 
ایشان علاوه بر نقاشی در زمینه شعر و داستان نویسی نیز فعالیت دارد و با قلم خود داستان‌هایی را روایت می‌کند که محتوای آثارش را بیان می‌کند.

 
سمیه درویشی در آثار خود سبک خاصی را ارائه نموده است، بطوریکه بخشی از اثر را می‌گذارد افرادی غیر هنرمند انجام دهند و بخش دیگر را خودش با افکار و هنرش تکمیل می‌نماید. همچنین آثار این هنرمند ویژگی منحصر به فرد دیگری نیز دارد، اینکه آثار وی دارای دو یا چندین وجه هستند و هر بیننده ای بنا به نظر یا تفکر خود می‌تواند آثار وی را تحلیل کند.

 

سوابق فعالیت:
شرکت در نمایشگاه گروهی نقش هنر، آبان ۹۹
و…

 

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

 

• آدرس:

 

 
• اینستاگرام:
sin.dal91@

 
• ایمیل:
Sdarvishii@yahoo.com

• رویدادهای جاری:

رنگ یا حروف؟ هیچ کدام،هردو | نمایشگاه آثار سمیه درویشی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang