عبدالحمید خادمی
عبدالحمید خادمی

عبدالحمید خادمی

Abdulhamid Khademi

فهرست

تخصص:

طراح و نقاش، مدرس

 

معرفی:

عبدالحمید خادمی (به انگلیسی: Abdulhamid Khademi) هنرمند ایرانی، متولد آبان ۱۳۴۰ در کرمانشاه است.

 
آقای عبدالحمید خادمی از هنرمندان نقاش سرشناس و لایق ایرانی است. وی که از فرهنگیان کشور و معلّم آموزش و پرورش بوده است، هنر نقاشی را با علاقه و استعدادی که داشت به صورت خودآموخته آغاز نمود و با خلق آثاری منحصر به فرد و چشم‌نواز توانست سوابق درخشانی در این عرصهٔ زیبا از خود برجای بگذارد.

 
آثار آقای عبدالحمید خادمی غالباً با تکنیک رنگ روغن و در سبک‌های امپرسیونیسم و پُست امپرسیونیسم و آبستره می‌باشند که بیشتر با موضوع طبیعت و حیوانات بوده و به زیبایی هرچه تمام‌تر خلق شده اند. ایشان در آثار خود با بکارگیری از رنگ‌های زنده و انجام حرفه‌ای نقاشی آثاری چشم‌گیر را خلق نموده که روزها، هفته‌ها، ماه‌ها و سالیان طولانی می‌توان به آن‌ها نگریست و همچنان لذت برد.

 
کارهای عبدالحمید خادمی را می‌توان با آثار بزرگان مکتب امپرسیونیسم نظیر؛ اسکار کلود مونه و پل سزان مقایسه نمود.

 
ایشان دربارهٔ خود چنین می‌گوید: «نقاش خود آموخته و معلّم بازنشستهٔ آموزش و پرورش هستم پس از سال‌های اول جنگ و در جوانی به علت علاقه و استعدادی که داشتم طراحی را با طبیعت و به صورت کلاسیک شروع کردم. بعد از سال‌ها مطالعه، تلاش و دیدن آثار اساتید بزرگی همچون کلود مونه و پل سزان و علاقه‌مند شدن به سبک امپرسیونیسم نقاشی کردن و آموختن را ادامه دادم و در حال حاضر بیشتر سبک پست امپرسیونیسم را دنبال می‌کنم.»

 

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

 

• آدرس:

 
• تلفن:
09185560060

 
• اینستاگرام:
khademi_painting@

 
• تلگرام:
khademipaint@

 
• ایمیل:
Khademipaint@gmail.com

• رویدادهای جاری:

سراب نیلوفر | نمایشگاه آثار عبدالحمید خادمی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang