دانی کشاورز
دانی کشاورز

دانی کشاورز

Donnie Keshavarz

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 

معرفی:

دانی کشاورز با نام اصلی دانیال کشاورز (به انگلیسی: Donnie Keshavarz) هنرمند کانادایی-آمریکایی ایرانی تبار، متولد ۳۰ ژوئیهٔ ۱۹۶۹ در انتاریو، کانادا است.

 
آقای دانی کشاورز در گلف، انتاریو، کانادا متولد شده است. گفته می‌شود او دارای ملیت چندگانه امریکایی کانادایی و تبار افغان و ایرانی دارد.

 
دانی کشاورز در جونزبورو، آرکانزاس بزرگ شده و در دانشگاه ایالتی آرکانزاس، دانشگاه راتگرز، و دانشگاه میسوری در کانزاس سیتی، مدرک کارشناسی خود و کارشناسی ارشد در تئاتر و هنرهای نمایشی دریافت کرد.

 
دانی کشاورز از سال ۱۹۸۷، کشاورز در نقش‌های تلویزیونی متعددی ظاهر شد، که مهمترین آنها در یک نقش دوره ای در سال ۲۰۰۳ به عنوان یوسف آودا در سریال تلویزیونی ۲۴ و همچنین نقش تکراری در سری HBO سوپرانوز شهرت دارد. او همچنین در نظم و قانون، لاست، سکس و سیتی، هک، خون‌های آبی و میهن به عنوان بازیگر میهمان حضور داشت می‌شود.

 
دانی کشاورز همچنین در سریال تلویزیونی برای همیشه ستاره شد و در سال ۲۰۱۳ نقش کوتاهی در فیلم گرگ وال استریت ایفا کرد.

 
دانی کشاورز همچنین در چندین فیلم از جمله Loving Leah، اداره تعدیل (۲۰۱۱)، Experimenter و به سوی ستارگان (۲۰۱۹) ظاهر شده‌است.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در ویکی‌پدیا

 
• اینستاگرام:

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang