محمدحسن غمخوار
محمدحسن غمخوار

محمدحسن غمخوار

Mohammad'Hasan Ghamkhar

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان

 

معرفی:

محمد حسن غمخوار (به انگلیسی: Mohammad Hasan Ghamkhar) هنرمند ایرانی، متولد 5 فروردین 1330 در مشهد و درگذشته 20 فروردین 1396 در تهران است.

 
آقای محمدحسن غمخوار از سال 1345 وارد این حرفه شده و بیش از 100 نمایش را بازی و کارگردانی کرده است. او پدر مهناز و مونا غمخوار بازیگران سینما و تئاتر و تلویزیون است.

 
محمدحسن غمخوار در 20 فروردین 96 به دلیل بیماری کبد در منزل خود درگذشت. این بازیگر که سال ها در تلویزیون حضوری نداشت ، در سریال هایی چون دزدان مادربزرگ ، لبخند سوم و ماجراهای سرابی به ایفای نقش پرداخته بود.

 
او همچنین در فیلم دشمن نیز بازی کرده است. دزدان مادربزرگ نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی مهدی صباغ زاده است که در سال 1375-1374 تولید و از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد.

 
محمد حسن غمخوار در سال های اخیر عمرش در تئاترهای آزاد مشغول به فعالیت بود.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang