ناصر معمارضیا
ناصر معمارضیا

ناصر معمارضیا

Naser MemarZia

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 

معرفی:

ناصر معمارضیا (به انگلیسی: Naser Memar Zia) هنرمند ایرانی بین المللی است.

 
آقای ناصر معمار ضیا بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار ناصر معمار ضیا می‌توان به بازیگری در فیلم غلام اشاره کرد.

 
ناصر معمار ضیا در سال 1395 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم ناصر معمار ضیا در این سال، بازیگری در فیلم غلام به کارگردانی میترا تبریزیان محسوب می‌شود.

 
شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی ناصر معمارضیا بازی در فیلم غلام بوده است. ناصر معمار ضیا کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال 1395 فیلم غلام نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با میترا تبریزیان همکاری داشته است. ناصر معمار ضیا توانست با بازی در فیلم غلام تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سید شهاب حسینی، بهروز بهنژاد، Tracie Bennett و آرمین کریما بر تجارب او افزود.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در IMDB

 
• اینستاگرام:
nassermemarzia@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang