تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، مجری، گوینده، نویسنده

 

معرفی:

مگی پرتو (به انگلیسی: Maggie Parto) هنرمند بین المللی ایرانی تبار است.

 
خانم مگی پرتو از یک خانواده چند ملیتی است که نزد ایشان مطالعه، زبان و فرهنگ گرامی است. وی که در لندن بریتانیا ، خاورمیانه و شیکاگو ایالات متحده امریکا بزرگ شده است، پس از دیدن “جنبه های عشق” ساخته اندرو لوید وبر عاشق هنرهای نمایشی شد. سفرهای گسترده وی در سراسر اروپا ، خاورمیانه و شمال آفریقا در شکل گیری و تعریف تخصص خود در هنرهای نمایشی نقش مهمی داشته است. مگی سرانجام در کالیفرنیای جنوبی مستقر شد و در آنجا تئاتر و فیلم را در دانشگاه کالیفرنیا و تئاتر رپرتوری ساحل جنوبی تحصیل کرد.

 
مگی پرتو همچنین در خانه اصلی مایزنر آموزش بازیگری دید و اجرای برنامه را در لس آنجلس به پایان رساند. او در بسیاری از تولیدات تئاتر و همچنین بسیاری از پروژه های فیلم و تلویزیون مستقل و استودیویی فعالیت داشته است.

 
نقش مهمان ستاره او در ABC’s The Rookie ، نقدهای شگفت انگیزی گرفت و توانایی های بازیگری قوی او و همچنین صحبت کردن به زبان فارسی را به نمایش گذاشت.

 
یکی از کارهای مگی پرتو با عنوان Speed ​​Date Inn ، در جشنواره کن با استقبال خوبی روبرو شد. او در یک فیلم بسیار مورد انتظار به نام “فقط” با فریدا پینتو و لسلی اودوم جونیور حضور داشت که اواخر امسال در جشنواره معتبر فیلم Tribeca یک نمایش جهانی دارد. چندین فیلم بلند دیگر در چشم انداز است که او به عنوان بازیگر و تهیه کننده به آن پیوسته است. در جشنواره معتبر فیلم Tribeca به نمایش جهانی می‌رسد. چندین فیلم بلند دیگر در چشم انداز است که او به عنوان بازیگر و تهیه کننده به آن پیوسته است. که در جشنواره معتبر فیلم Tribeca به نمایش جهانی رسید. چندین فیلم بلند دیگر در چشم انداز کاری ایشان است که به عنوان بازیگر و تهیه کننده فعالیت خواهد داشت.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در IMDB

 
• اینستاگرام:
maggieparto@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang